تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

آشنایی با کانکس باسکول

تاریخ انتشار : 2021/07/15

در ابتدای آشنایی با کانکس باسکول، بحث را با مقدمه کوتاهی درباره انواع کانکس ها و کارایی آن ها آغاز می کنیم. کانکس ها، اتاق ها و فضاهای پیش ساخته با قابلیت حمل و نقل هستند که با هدف سکونت و انجام فعالیت های مختلفی که نیاز به اسکان دارد در انواع شرایط آب و هوایی و موقعیت های جغرافیایی مورد بهره برداری قرار می گیرند، کانکس ها به دلیل مزایایی که برای اسکان دارند موارد استفاده متعددی نیز برای آن ها وجود دارد از کانکس ها برای کاربردهای متنوعی از جمله اداری، مسکونی، نگهبانی، فعالیت های اقتصادی، مجتمع های مسکونی و …در اندازه ها و ابعاد مختلف و طرح های متنوع، طراحی و نصب می شوند.
کانکس ها از مزایایی متعددی نسبت به سکونتگاه های سنتی برخوردارند که آن ها را به گزینه های مناسبی برای اسکان تبدیل می کند یکی از مزایای کانکس ها ساخت و نصب آن ها در کمترین زمان ممکن است که به شدت باعث صرفه جویی در زمان برای اجرای پروژه های سکونتگاهی می شود. از دیگر مزایای کانکس ها قابلیت حمل و نقل و جابجایی آسان آن هاست. مزیت دیگر آن ها امکان بازیافت مواد به کار رفته در کانکس ها است که این صنعت را به نوعی یک صنعت سبز معرفی می کند. از دیگر مزایای کانکس ها امکان نصب آن ها در موقعیت های مختلف جغرافیایی و بعضا صعب العبود با انواع شرایط آب و هوایی است که باعث پراکنش وسیعی جغرافیایی آن ها از ساحل دریا تا کویرهای خشک، از جنگل های بارانی تا مناطق کوهستانی شده است.

موارد کاربرد کانکس باسکول
به دلیل مزایایی که برای کانکس ها برشمردیم موارد استفاده این کانکس ها بسیار متنوع است که خود این موضوع نشان دهنده انعطاف پذیری و تطابق کانکس ها با شرایط متفاوت آب وهوایی و سرزمینی است. بدین معنی که طرح هایی متعددی را می توان در این صنعت برای کاربری های مختلف پیاده کرد. و بر اساس نیازمندی های مشتری می توان کانکس ویژه و خاص با قابلیت های مورد نظر مشتری طراحی و اجرا کرد به عنوان نمونه یک کانکس سکونتگاهی می تواند شامل حمام، دستشویی، آشپزخانه، اتاق خواب و بسیاری از موارد و جزئیات با توجه به نظر و سلیقه مشتری باشد این در مورد سایر کانکس ها نیز صادق است و به انواع کانکس ها می توان انواع قابلیت ها و امکانات را اضافه و یا کم کرد.

توزین آسان با کانکس باسکول
همان طور که اشاره کردیم کانکس به دلیل مزایای بسیاری که دارد. در مصارف متنوعی به کارگیری می شود یکی از انواع کانکس ها، کانکس باسکول است. شاید این سوال به وجود آید که کانکس باسکول چیست؟ در ابتدا کمی درباره خود باسکول ها توضیحاتی ارائه می دهیم:
باسکول ابزاری است که با هدف وزن کردن اجسام سنگینی که با ترازو های معمولی قابل توزین نیستند به کار برده می شود و بر دو دسته باسکول دیجیتال و باسکول قپان یا همان باسکول سنتی دسته بندی می شود. باسکول دیجیتال گونه ای باسکول هوشمند و دقیق است که نیاز زیادی به دخالت کاربر انسانی ندارد و تمام مراحل وزن کشی به صورت خودکار توسط خود باسکول انجام می شود. اما باسکول قپان همان باسکول های سنگی سنتی هستند که به صورت دستی و با دخالت کاربر عملیات وزن کشی را به انجام می رسانند که در اصطلاح به آنها باسکول مکانیکی هم می گویند. باسکول دیجیتال از طریق دارای منبع تغذیه الکتریسیته است. ولی باسکول سنگی یا مکانیکی به انرژی خاصی برای کارکردن نیاز نداشته و از این رو مزیت هایی هم دارد ولی خوب به این نکته نیز باید دقت کرد که دقت این نوع باسکول بسیار پایین است و در این زمینه به هیچ وجه با باسکول دیجیتال قابل مقایسه نیست.

کانکس باسکول

کانکس باسکول

کانکس باسکول اسکابن یکی دیگر از انواع کانکس است که به نوعی در زمره کانکس های نوظهور محسوب می شود. کانکس باسکول و اتاق فرمان به شکل یک اتاقک یا فضا است که برای مراقبت و حفاظت از بارها و اجناسی است که در جهت توزین به وسیله باسکول باید از عوامل آب و هوایی و محیطی که باعث ضربه زدن به بار می شود جلوگیری می کند. بار قرار گرفته در محفظه از گردو غبار و باد و باران در امان قرار می گیرد . از کانکس باسکول و اتاق فرمان برای مدیریت مشاغل مختلف می‌ توان بهره برد و جزء ملزوماتی است که در کارگاه ها و کارخانجات بزرگ کاربرد به صورت گسترده ای به کار برده می شود
این نوع کانکس به این منظور طراحی می شوند تا به عنوان پناهگاه موقت در باسکول و یا به عنوان ارائه دهنده خدمات ویژه برای مشاغل خاصی استفاده شوند. طراحی و ساخت آنها با استفاده از یک ماده مخصوص ضد زنگ صورت می گیرد که عبور هرگونه آب، نور، و رطوبت را برای آسیب به اجناس و کالاها به صفر برساند.
البته لازم به ذکر است که نوعی از کانکس باسکول نیز طراحی و ساخت می شود که به نوعی حکم اتاق فرمان را برای باسکول دارد. این طراحی مخصوص باسکول جلوی شرکت ها، کارخانجات، انبارها و… می باشد زیرا کاربر درون کانکس با قابلیت هایی که در اتاق پیش بینی و طراحی شده است ، این امکان را دارد در زمان ورود و خروج خودروها،تمام مراحل را تحت مدیریت خود داشته باشد و از طریق پنجره بازشو جلوی خود که به خوبی طراحی و نصب شده است، با سرنشین خودرو در ارتباط باشد. و موارد مورد نظر را بررسی کند.
به دلیل شرایط کاری که برای کانکس های باسکول وجود دارد همواره طراحی و ساخت این کانکس ها از اهمیت بالایی برخوردار است و شرکت های سازنده تمام تلاش خود را برای ساخت و طراحی دقیق این کانکس ها با استفاده از ابزار باکیفیت و مرغوب به کار می بندند تا رضایت خاطر مشتریان خود را فراهم سازند.

توزین آسان با کانکس باسکول اسکابن
شرکت کانکس اسکابن شرایطی را ایجاد کرده است تا مشتریان گرامی این امکان را داشته باشند تا به آسانی و در کمترین زمان ممکن یک کانکس باسکول و اتاق فرمان متناسب با نیاز و کاربری شغلی خود در محل داشته باشند . نیروهای این شرکت با دانش و مهارتی که از پی ربع قرن پیشینه کسب کرده اند می توانند انواع کانکس باسکول و اتاق فرمان را در محل شما به بهترین شکل و با کیفیتی مثال زدنی طراحی و نصب کنند. توجه داشته باشید که کانکس های طراحی شده توسط شرکت اسکابن منطبق با استاندارد های روز دنیا و از مواد درجه یک در محل مورد نظر شما نصب و اجرا می شود. کادر فنی و اجرایی این شرکت این توانایی را دارند که کانکس باسکول شما را چه به صورت ثابت چه به صورت نصب در محل برای شما اجرا و پیاده سازی کنند.

کانکس اسکابن یکی از بزرگترین تولید کنندگان کانکس باسکول و انواع دیگر کانکس میباشد. برای اشت اطلاعات بشتر در مورد قیمت کانکس لطفا با واحد فروش این شرکت تماس حاصل فرمائید.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.