تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

ارسال کانکس جهت کمک به زلزله میانه

تاریخ انتشار : 2020/05/01

در این خبر میخواهم علت ارسال کانکس به مناظق زلزله زده آذربایجان شرقی ( شهر مانه ) را بررسی نماییم.

بنظر شما ارسال کانکس جهت کمک به زلزله میانه چه بود؟

در آبان ماه سال ۹۷ زلزله نسبتا شدیدی در آذربایجان و بخصوص شهر میانه رخ داد و نیاز این شهر را به کانکس جهت اسکان موقت افزایش داد.

این زلزله‌ای به‌بزرگی ۵/۹ ریشتر ساعت ۲/۱۷ دقیقه صبح حوالی شهر تَرک در شهرستان میانه را لرزاند و تاکنون زلزله در این استان‌ (آذربایجان‌شرقی) ۵ کشته و ۵۱۸ مصدوم به‌جای گذاشت.

به گزرش روابط عمومی شرکت کانکس اسکابن این زلزله خانه های بسیاری از هموطنان عزیزمان را ویران کرد، همچنین آسیب زیادی به زمینها، مزارع و احشام آنان وارد نمود. در همین راستا روابط عمومی کانکس اسکابن ضمن اظهار تاسف و ناراحتی از این بلای طبیعی جهت بررسی بیشتر جهت ارسال کانکس به منطقه کارشناسان خود را به آن منطقه اعزام نمود.

استاندار آذربایجان شرقی بعد از وقوع زلزله گفت: در مجموع ۳۰ واحد مسکونی صددرصد تخریب شده و بقیه ۱۰ الی ۶۰ درصد آسیب دیده‌اند.

در این زلزله حدود ۱۰۰۰ واحد مسکونی آسیب دیدند.

طبق گزارشات کارشناسان کانکس اسکابن، در پایان جلسه شورای مدیریت بحران در شهر ترکمنچای میانه،  جان باختن ۵ نفر از هموطنان در زلزله میانه و مصدومیت حدود ۵۰۰ نفر که اغلب به‌صورت سرپایی درمان و ترخیص شدند مورد تاید قرار گرفت.

زلزله ۵٫۹ ریشتری شهرستان میانه در استان‌های همجوار نیز احساس شد ولی در آذربایجان شرقی در ۴ شهرستان زلزله صدماتی داشت که بیشترین خسارت در ترکمنچای و روستای ورنکش بود. در شهر میانه حدود ۲۰ الی ۳۰ روستا و در شهر سراب هم حدود ۲۰ روستا آسیب دیدند.

در این بحران بود که باز نیاز به کانکس کاملا مشهود بود چون اولین و مهمترین کالایی که میتواند به کار آید و آرامش نسبی به هموطنان عزیز آسیب دیده بدهد اسکان موقت است که بهترین اسکان موقت همان کانکس میباشد چرا که کالایی مانند کانکس در زمان قابل توجهی و با سرعت بسیار بالا و قیمت مناسب تولید میگردد.

البته ناگفته نماند که بری ارسال کانکس به این مناطق باید مسیر شهرها و روستاها تا مناطق زلزله زده باز باشد که شکر خدا در این زلزله اکثر مسیرها باز بود.

پس از بازبینی مسیرها توسط کارشناسان شرکت کانکس اسکابن خوشبختانه علت ارسال کانکس جهت کمک به زلزله میانه مشخص گردید.

شرکت کانکس اسکابن مثل همیشه حامی هموطنان عزیز آسیب دیده بوده و باز هم از ارگانها و هموطنان عزیز درخوست مینماید اگر قصد خرید کانکس جهت کمک به هموطنان آسیب دیده را دارند حتما کانکس با کیفیت تهیه نمایند و با تهیه کانکس بی کیفیت دردی بر درهای هموطنانمان اضافه ننمایند.

شرکت کانکس اسکابن آماده تولید و ساخت کانکسهای باکیفیت جهت ارسال به این مناطق میباشد، این شرکت قیمت کانکس تولیدی خود را در این مواقع با سود بسیار پایین اعلام مینماید.

برای اطلاعات بیشتر از خرید کانکس به سایت: https://eskabon.ir مراجعه نماید.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.