تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

کانکس آلومینیومی

تاریخ انتشار : 2015/10/18

نمای بیرونی کانکس – نمای آلومینیومی

منظور از نمای بیرونی کانکس، همان ورقه بدنه بیرونی کانکس میباشد. نمای بیرونی کانکسها میتواند از ورق آلومینیوم، گالوانیزه، ساندویچ پانل، دکوراتیو، سایدینگ، و یا کامپوزیت باشد.
یکی از انواع رایج ورق بیرونی کانکس، ورق آلومینیومی آبکاری شده میباشد که هم مقاومت خوبی در برابر ضربه داشته و هم مقاومت خوبی در برابر پوسیدگی دارد.
نمای بیرونی کانکس از جنس ورق آلومینیوم، با درب و پنجره upvc بسیارشکیل و زیبا میباشد. نمای کانکس با درب و پنجره upvc به درخواست مشتریان محترم امکانپذیر میباشد.
ورق نمای بیرونی کانکس آلومینیومی تولیدی شرکت اسکابن، با پیچهای سرمته ای روی پروفیلها نصب شده و بین ورقها تسمه کشی شده وبه همین علت ورق بیرونی این نوع کانکس از استحکام خوبی برخوردار بوده ودر حمل و نقل مقاوم میباشند.
کلیه شرکتها از قبیل شرکهتای پیمانکاری، ساختمانی و راهسازی، شهرداریها، نیروهای نظامی، استانداریها، مراکز بهداشت، فرمانداریها، پروژه ها، سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی میتوانند در صورت نیاز فوری از کانکس با نمای بیرونی آلومینیومی استفاده نمایند.

مشخصات فنی کانکس آلومینیومی اسکابن:
* استراکچر دیواره ها، سقف و کف کانکس بصورت یکپارچه از پروفیل های ERW فولادی سنگین ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ بصورت مشبک .
* تعبیه ی هوکهای قوی به همراه استیفرهای تقویت شده روی ستون های اصلی کانکس از میلگرد نمره ۱۸، ۲۰ و۲۲ جهت بارگیری و جابجایی کانکس آلومینیومی.
* شاسی کشی مقاوم بصورت موازی با پل های عرضی از تیرآهن IPE استاندارد در سایزهای ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، متناسب با ابعاد کانکس آلومینیومی.
* کلیه ی اتصالات استراکچر از نوع جوش ممتد در نقاط مختلف با الکترود حرفه ای همراه با اجرای کوتینگ زینکرومات به ضخامت ۴۰ میکرون و یا بیشتر.
* قیر پاشی کامل زیر کانکس آلومینیومی در دو مرحله جهت جلوگیری از نفوذ سرما ، رطوبت و حشرات موذی .
* پوشش نمای خارجی دیوارهای کانکس از ورق آلومینیوم آبکاری شده.
* عایق دیواره ها و سقف کانکس از شیت های پلی استایرن فشرده مقاوم در برابر گرما و سرما و صدا به ضخامت ۴۰ میلی لیتر با دانسیته بالا.
* نصب ورق های بدنه و سقف کانکس آلومینیومی بوسیله ی پرچ های آلومینیومی – فولادی سر پهن با فواصل بسیار کم.
* تسمه کوبی در نقاط over lab ورقها با نبشی و تسمه های آلومینیومی .
* اجرای کف داخلی کانکس ، از تخته های استاندارد MDF 16 میلی متر مقاوم در برابررطوبت و لرزش صدا.
* اجرای کفپوش کانکس آلومینیومی، منقوش ضد آب لینو لئوم طرح LG که روی تخته کف تثبیت می گردد.
* پوشش سطوح داخلی دیوارها و سقف کانکس از تایل های PVC ضد اشتعال یا شیت های MDF بنا به درخواست خریدار.
* درب و پنجره های تلفیقی از پروفیل های آلومینیوم رنگی الکترو استاتیک آنودایز شده مشبک با مرغوبترین یراق آلات و شیشه های رنگی و رفلکس یا ساده.
* نصب پرده لوردراپه.
* نصب کپسول آتش نشانی و جعبه کمکهای اولیه.
* تعبیه ی فریم فلزی کولر قابل استفاده جهت کولرهای آبی، گازی پنجره ای و اسپیلت.
* اجرای وایرینگ با استفاده از سیم ها و کابلهای استاندارد ، با سایزهای متناسب با آمپراژ مصرفی داخل داکت های پی وی سی .
* نصب چراغ های روشنائی داخلی فلورسنت زوجی مشبک و روشنائی خارجی توسط چراغ حفاظ دار لگراند.
* نصب کلید و پریز های برق از نوع درجه یک ایرانی به همراه فیوز مینیاتوری حرارتی نوع صادراتی و ورودی برق کانکس توسط کانکتور ۲۵ آمپر سوکتی در بدنه بیرونی کانکس.
* اجرای آبدارخانه اوپن یا بسته همراه با کابینت های MDF یا کابینت های فلزی با پوشش رنگ طرح MDF به صورت دیواری و زمینی به همراه سینک و آبچکان تمام استیل در صورت لزوم اجاق گاز بنا به درخواست.
درخواست مشتریان محترم :
* اجرای سرویس بهداشتی کامل حمام و توالت ایرانی و فرنگی با مرغوبترین چینی آلات به همراه وان زیر دوشی و سرویس آینه و ضمائم مربوطه و در صورت لزوم آبگرمکن ، فلاش تانک و تهویه ی برقی بنا به در خواست خریداران محترم.
* اجرای کف سرویس های بهداشتی توسط فایبر گلاس یکپارچه یا ورق های آلومینیومی آجدار به ضخامت حداقل ۰/۷ میلی متر و یا ۲ میلی متر مطابق درخواست خریدار محترم.
* اجرای تاسیسات آب سرد و گرم از لوله و اتصالات پلی اتیلن مرغوب بصورت رو کار و نصب شیرآلات سرویس های بهداشتی و آبدارخانه از نوع مرغوب اصل و طرح شیبه یا قهرمان بنا به درخواست.
* اجرای رنگ آمیزی بدنه خارجی کانکس آلومینیومی، با رنگهای روغنی صنعتی سریع خشک.