تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

نمای داخلی کانکس

تاریخ انتشار : 2015/10/17
نمای داخلی کانکس

نمای داخلی کانکس

نمای داخلی کانکس

نمای داخلی کانکس اسکابن

 

نمای داخلی کانکس چیست؟ آیا با نماهای داخلی کانکس آشنایی دارید؟
نمای داخلی کانکس، همان نمای زیبای داخل کانکس میباشد که میتواند از انواع گوناگونی تولید شود. یکی از انواع متنوع نمای داخلی کانکس پی وی سی بوده و نمای دیگرام دی اف میباشد. نمای pvc، خود انواع متنوعی از جمله چاپی و روکشدار داشته و mdf نیز در انواع ۳ و یا ۶ میل تولید میگردد. 
کلیه سازمانها، ارگانها، شرکتهای پیمانکاری، راهسازی، ساختمانی، شهرداریها، نیروهای نظامی، استانداریها و فرمانداریها، مراکز بهداشت، پروژه های گوناگون، سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی میتوانند در صورت نیاز فوری از کانکسهای شرکت کانکس اسکابن با نمای داخلی دلخواه استفاده نمایند.

مشخصات فنی کانکسهای تولیدی اسکابن:
* استراکچر دیواره ها ، کف و سقف کانکس بصورت یکپارچه از پروفیل های ERW فولادی سنگین ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ بصورت مشبک .
* تعبیه ی هوکهای قوی به همراه استیفرهای تقویت شده روی ستون های اصلی کانکس از میلگرد نمره ۱۸ ، ۲۰ و۲۲ جهت بارگیری و جابجایی کانکس.
* شاسی کشی مقاوم بصورت موازی با پل های عرضی از تیرآهن IPE استاندارد در سایزهای ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، متناسب با ابعاد کانکس.
* کلیه ی اتصالات استراکچر از نوع جوش ممتد در نقاط مختلف با الکترودآما نوع حرفه ای همراه با اجرای کوتینگ زینکرومات به ضخامت ۴۰ میکرون .
* قیر پاشی کامل زیر کانکس در دو مرحله جهت جلوگیری از نفوذ سرما ، رطوبت و حشرات موذی .
* پوشش نمای خارجی دیوارهای کانکس از ورق گالوانیزه سخت فرم دار با رنگ کوره ای الکترو استاتیک به ضخامت ۰/۵ میلی متر و نمای سقف کانکس از ورق گالوانیزه ساده به ضخامت ۰/۵ میلیمتر همراه با ایزوگام مربوطه.
* عایق دیواره ها و سقف از شیت های پلی استایرن فشرده مقاوم در برابر گرما و سرما و صدا به ضخامت ۴۰ میلی لیتر با دانسیته بالا.
* نصب ورق های بدنه و سقف کانکس بوسیله ی پرچ های آلومینیومی – فولادی سر پهن با فواصل بسیار کم.
* تسمه کوبی در نقاط over lab ورقها با نبشی و تسمه های آلومینیومی .
* اجرای کف داخلی کانکس از تخته های استاندارد MDF 16 میلی متر مقاوم در برابررطوبت و لرزش صدا.
* اجرای کفپوش منقوش ضد آب لینو لئوم طرح LG که روی تخته کف تثبیت می گردد.
* پوشش سطوح داخلی دیوارها و سقف کانکس از تایل های PVC ضد اشتعال چاپی یا روکشدار و یا شیت های MDF به قطر ۳ و یا ۶ میل بنا به درخواست خریدار.
* درب و پنجره های تلفیقی از پروفیل های آلومینیوم رنگی الکترو استاتیک آنودایز شده مشبک با مرغوبترین یراق آلات و شیشه های رنگی و رفلکس یا ساده.
* نصب پرده لوردراپه.
* نصب کپسول آتش نشانی.
* تعبیه ی فریم فلزی کولر قابل استفاده جهت کولرهای آبی، گازی پنجره ای و اسپیلت.
* اجرای وایرینگ با استفاده از سیم ها و کابلهای استاندارد ، با سایزهای متناسب با آمپراژ مصرفی داخل داکت های پی وی سی .
* نصب چراغ های روشنائی داخلی فلورسنت زوجی مشبک و روشنائی خارجی توسط چراغ حفاظ دار لگراند.
* نصب کلید و پریز های برق از نوع درجه یک ایرانی به همراه فیوز مینیاتوری حرارتی نوع صادراتی و ورودی برق کانکس توسط کانکتور ۲۵ آمپر سوکتی در بدنه بیرونی کانکس.
* اجرای آبدارخانه اوپن یا بسته همراه با کابینت های MDF یا کابینت های فلزی با پوشش رنگ طرح MDF به صورت دیواری و زمینی به همراه سینک و آبچکان تمام استیل در صورت لزوم اجاق گاز بنا به درخواست.
درخواست خریداران محترم:
* اجرای سرویس بهداشتی کامل حمام و توالت ایرانی و فرنگی با مرغوبترین چینی آلات به همراه وان زیر دوشی و سرویس آینه و ضمائم مربوطه و در صورت لزوم آبگرمکن ، فلاش تانک و تهویه ی برقی بنا به در خواست خریداران محترم.
* اجرای کف کانکس سرویس بهداشتی توسط فایبر گلاس یکپارچه یا ورق های آلومینیومی آجدار به ضخامت حداقل ۰/۷ میلی متر و یا ۲ میلی متر مطابق درخواست خریدار محترم.
* اجرای تاسیسات آب سرد و گرم از لوله و اتصالات پلی اتیلن مرغوب بصورت رو کار و نصب شیرآلات سرویس های بهداشتی و آبدارخانه از نوع مرغوب اصل و طرح شیبه یا قهرمان بنا به درخواست
* اجرای رنگ آمیزی بدنه خارجی کانکس با رنگهای روغنی صنعتی سریع خشک.