تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

کانکس نگهبانی

تاریخ انتشار : 2021/09/21

کانکس نگهبانی اسکابن، چشمان همیشه بیدار شما
کانکس نگهبانی در اصل یکی از انواع سازه های پیش ساخته است که معمولا در ابعاد کوچک طراحی و ساخته می شود که برای حضور تعداد مشخصی از کادر حراست، به منظور مراقبت و نگهبانی از یک محدوده مشخص استفاده می شود. این محدوده می توان محوطه یک شرکت صنعتی باشد. یا برای کنترل رفت و آمد در یک سازمان دولتی کاربرد داشته باشد.کانکس های نگهبانی یکی از پرکاربردترین کانکس ها هستند که دایره استفاده وسیعی دارند و در ابعاد و اندازه های مختلف برای استفاده شرکت ها سازمان های دولتی و خصوصی مراکز تفریحی و مجموعه های آپارتمانی به کار می روند.
ساخت کانکس نگهبانی
در شرکت کانکس اسکابن، کانکس نگهبانی در طرح ها و اندازه های مختلفی طراحی و ساخته می شود و مشتریان عزیز با توجه به نیاز خود و استفاده ای که از این سازه پیش ساخته می برند طرح یا مدل خاصی از ان را انتخاب می کنند. برای نمونه باید توجه داشت که تفاوت بسیاری بین یک سازه نگهبانی پیش ساخته یک مجتمع مسکونی با یک کانکس نگهبانی یک شرکت صنعتی وجود دارد. چون نوع و ماهیت پاسداری از این دو مکان و موقعیت قرارگیری هر کدام از این کاربری ها با یکدیگر تفاوت ساختاری دارند. نمای این دو کانکس نیز باید موید کاربری مکانی که قرار است از آن حفاظت شود، باشد. حتی امکانات در نظر گرفته برای هر کانکس با توجه به کاربری آن بسیار متفاوت است و خریداران گرامی باید پیش از انتخاب و خرید کانکس نگهبانی به این نکته توجه داشته باشند.
شرکت کانکس اسکابن با توجه به نیاز و سفارش مشتری انواع کانکس نگهبانی در طرح ها و ابعاد مختلف را طراحی و اجرا می کنند و متقاضیان خرید کانکس می توانند به راحتی از میان مدل های متنوع این کانکس، کانکس دلخواه خود را انتخاب کنند.

اهمیت کانکس نگهبانی
کانکس نگهبانی به منظور بالا بردن امنیت یک محدوده یا فضا و کنترل عبور و مرور و تردد به آن محل و مکان استفاده می شود. این کانکس باعث افزایش امنیت و بالا بردن احساس ایمنی در مشاغل حساس و ارزشمند و مکان هایی که نیاز به مراقبت شبانه روزی دارند، کاربرد دارد. این موضوع باعث شده که اهمیت این سازه پیش ساخته بیش از پیش افزایش یابد. کانکس های نگهبانی امروزه نیازهای بسیاری را برای مشاغل و زندگی شهری پوشش می دهند و دایره خدمات رسانی آن ها بسیار گسترده است؛ از یک کانکس نگهبانی یک مجتمع ساختمانی که امنیت مالی و جانی تعداد زیادی از افراد ساکن در مجتمع را تامین می کند تا کانکس نگهبانی یک شرکت صنعتی، که امنیت افراد فعال در شرکت و تجهیزات و امکانات داخل شرکت که بعضا بسیار هم ارزشمند هستند را تامین می کند، همه همه دایره شمول این سازه پیش ساخته را به خوبی نشان می دهد.

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

ویژگی های کانکس نگهبانی
باید توجه داشت سازه پیش ساخته ای که به منظور نگهبانی و حفاظت به کار می رود، باید دارای یک سری ویژگی ها باشد تا به شکل مطلوب تری رضایت مشتری را فراهم آورد. کانکس نگهبانی در درجه اول باید دارای یک دیواره شیشه ای باشد که تمام محدوده مورد نظر برای نگهبانی را به خوبی تحت نظارت داشته باشد. و مطلوب¬ترین سازه نگهبانی آن سازه ای است که دارای یک دید ۳۶۰ درجه به محوطه تحت حفاظت داشته باشد. البته در برخی موارد می تواند بحث نظارت را با دوربین های نظارتی به شکل مطلوبی تکمیل کرد. با توجه به موارد گفته شده می توان بیان کرد که یک سازه پیش ساخته نگهبانی از یک اتاقک در اندازه کوچک تشکیل شده که دارای پنجره های بزرگ با شیشه هایی شفاف است که کاربر یا کاربران داخل این سازه، وظیفه مراقبت و پاسداری از یک محدوده یا فضای خاص یا نظارت و کنترل بر رفت و آمدها و ترددها به یک مجموعه را به عهده دارند. در مواردی شرکت و سازمان های بزرگ که نظارت و نگهبانی آن ها نیاز به کادر حراستی بیشتری دارد، برای ساخت سازه نگهبانی از یک سازه پیش ساخته بسیار بزرگ استفاده می کنند که این سازه نگهبانی دارای بخش های متعدد است و کادر حراستی با سلسله مراتب خاص و امکانات ویژه در آن ساکن می شوند.
به همین دلیل می توان گفت ابعاد و اندازه کانکس نگهبانی ارتباط مستقیمی با نوع کارایی، و فضای تحت مراقبت و کادر حراستی دخیل در امر نگهبانی دارد و خریداران این سازه ها قبل از انتخاب و سفارش کار، این موارد را با شرکت های سازنده کانکس هماهنگ می کنند و از این شرکت ها می خواهند با توجه به نیاز آن ها این کانکس ها را در ابعاد و اندازه های مختلف و با امکانات و قابلیت های مدنظر آن ها طراحی و اجرا کنند.

ابعاد و اندازه کانکس نگهبانی

یک کانکس نگهبانی عموما در ابعاد ۱٫۵×۱٫۵ متر ، ۲×۱٫۵ متر ، ۲×۲ متر ، ۲٫۵×۲٫۵ متر ۲×۳ متر و ۳×۳ متر طراحی و اجرا می شود. در داخل کانکس امکاناتی برای استراحت و رفاه کاربران تعبیه شده است و به این منظور شرکت های سازنده کانکس ، این کانکس ها رابا ابعاد ۲٫۴×۴ متر و ۲٫۴ × ۶ متر به صورت سالن و یا به صورت یک سوئیت کوچک شامل ( اتاق + آبدارخانه + سرویس بهداشتی )تولید کرده و به متقاضیان خرید کانکس عرضه می کنند. البته باید توجه داشت در مواردی کانکس های نگهبانی در ابعاد و اندازه های بزرگ برای شرکت ها و مجموعه های بزرگ بر طبق سفارش خریداران توسط شرکت های سازنده کانکس طراحی و تولید می شوند
در این کانکس ها باید موضوع عایق بندی حرارتی سازه را به دقت مدنظر داشت و در ضمن با توجه به اینکه بسیاری از کاربران و پرسنل فعال در بحث نگهبانی، باید ساعت های مدیدی در داخل سازه حضور داشته باشند و نمی توانند در این مدت، مکان خدمت خود را ترک کنند؛ حتما باید کانکس نگهبانی را به امکانات رفاهی و آسایشی مجهز کرد و در طراحی این کانکس ها به این نکته توجه ویژه ای داشت. به این دلیل که این موارد ارتباط مستقیمی با راندمان کاری، کادر حراست و نگهبانی خواهد داشت
شرکت کانکس اسکابن با پیشینه درخشان در طراحی و ساخت انواع کانکس، مفتخر است که کانکس نگهبانی اسکابن را در ابعاد و اندازه های مختلف، با استفاده از بهترین متریال ها و در طرح های بسیار جذاب، خدمت مشتریان عزیز خود ارائه می کند.
برای خرید کانکس نگهبانی اسکابن با مرکز فروش شرکت اسکابن تماس حاصل فرمایید.