تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

برنامه اورژانس برای حذف کانکس و پایگاه فرسوده

تاریخ انتشار : 2017/01/06

خبر گزاری کانکس اسکابن، به نقل از سلامت آنلاین:

سرپرست اورژانس کشور، با بیان این که توجه و تمرکز ما بر ارائه خدمات مطلوب تر به مردم است، عنوان کرد: در این راستا تلاش می‌کنیم که با ساخت پایگاه ها ی جدید و حذف کانکس‌ها و پایگاه‌های فرسوده بتوانیم خدمت دهی مطلوب تری داشته باشیم.

به گزارش کانکس اسکابن، و به نقل از روابط عمومی اورژانس کشور، پیرحسین کولیوند روز پنج شنبه در نشست روسا و مدیران روابط عمومی مراکز اورژانس سراسر کشور که در سالن همایش های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد،افزود: تمام روسای مراکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور لازم است برای فرماندهی بهتر و خدمات رسانی مطلوب تر در محل حوادث ویژه حضور داشته باشند، همچنین وی یادآور شد روسای مراکز اورژانس باید اطلاع رسانی آنی و دقیق از حوادث به مردم را نیز در اولویت کاری داشته باشند، چرا که اطلاع رسانی معتبر و به هنگام در حوادث از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

سرپرست اورژانس کشور در زمینه حذف کانکس تصریح کرد: اورژانس هوایی اهمیت ویژه‌ای دارد و در همین راستا با توجه به اهمیت اورژانس هوایی در نجات جان مصدومان لازم است این بخش نسبت به جایگاه کنونی تقویت شود و با حمایت وزیر بهداشت اقداماتی در جهت تجهیز و تقویت پایگاه های اورژانس هوایی در سراسر کشور صورت گرفته است و همچنان در دست انجام است.

اایشان خاطرنشان کرد: نظارت بیشتری بر آمبولانس‌های خصوصی می‌شود و این بخش ساماندهی می یابد، همچنین در تلاش هستیم که برای بخش اورژانس پیش بیمارستانی نیز علاوه بر کانکس، اعتباربخشی داشته باشیم. همچنین  به تلاش این مرکز برای توانمندسازی نیروی انسانی و آموزش مداوم کارکنان شاغل در بخش اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستانی اشاره و تاکید کرد: در سطح استان تهران گروه هایی را برای ارزیابی و نظارت بر اورژانس های بیمارستانی تشکیل داده‌ایم و به صورت مدون این بازدیدها در حال انجام است.

کولیوند افزود: این کمیته نظارت و ارزیابی در اورژانس‌های بیمارستانی در سراسر کشور باید تشکیل شود که شاهد ارائه خدمات مطلوب تر به بیماران و مصدومان اورژانس بیمارستانی باشیم.وی همچنین در این نشست به اهمیت جایگاه روابط عمومی در سازمانها اشاره و عنوان کرد: روابط عمومی ها در هر محلی به عنوان یک مرکز مورد اطمینان مردم است.

کولیوند خاطرنشان کرد: روابط عمومی ها به عنوان پیشانی و نوک پیکان یک مجموعه و محرم و مورد اعتماد مردم هستند و روابط عمومی ها باید اطلاع رسانی آنی‌، به هنگام و دقیق داشته باشند و نقش روابط عمومی در یک سازمان از اهمیت بالایی برخوردار است، پس لازم است که روابط عمومی ها نیز عملکرد و دانش عملی و علمی خود را درباره وظایفشان بالا ببرند.

کولیوند با یادآوری اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان ها، اظهار داشت: روابط عمومی‌ها سازمان ها را در برابر تهدیداتی مانند تهمت، خلاف گویی و دروغ پردازی حفظ می کند و این در حالی محقق می‌شود که خود روابط عمومی از این خصلت‌ها مبرا باشد.

وی با بیان این که همکاری مستمر و رابطه بسیار خوب با رسانه ها و خبرگزاری ها باید در اولویت کاری روابط عمومی ها باشد، افزود: روابط عمومی خوب و موفق باید در اجرای اقدامات خود سریع و صادق باشد و اخبار و اطلاعیه و بیانیه های مربوط به سازمان را به موقع منتشر کند.

سرپرست اورژانس کشور ادامه داد: یک روابط عمومی موفق نباید توجیه‌گر و تبیین‌گر باشد، بلکه باید تحلیل‌گر باشد. هنر روابط عمومی خوب زمانی مشخص می‌شود که ارتباط خوبی با رسانه ها برقرار کند.

کولیوند اظهار داشت: روابط عمومی موفق نباید در انتشار اخبار انجام وظایفش جبهه‌گیری شخصی و سیاسی و جناحی داشته باشد.

البته نباید فراموش کرد که تا جایگزینی این پروژه ها نباید از مزیت کانکس ، مخصوصا کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس نگهبانی، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس دست دوم، کانکس آماده و کانکس با مشخصات فنی با کیفیت بالا غافل شد.

انواع کانکس را میتوان در سایت گوگل فارسی ، اولین و بزرگترین آگهی نامه فارسی که ثبت آگهی رایگان و انواع آگهی مینماید جستجو نمایید.

گوگل فارسی ، ثبت آگهی و آگهی رایگان

 منبع:  سلامت آنلاین     salamatonline.ir