تلفن تماس : 48 46 99 88 - 021

تجهیزات کانکس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴

تجهیزات کانکس

تجهیزات کانکس جزیی از انواع کانکس بوده و در کانکس میتوان از تجهیزات مختلفی استفاده نمود .

در کانکس این امکان وجود دارد که سرویس بهداشتی و یا آبدارخانه نصب گردد که این سرویس بهداشی می تواند هم به صورت فرنگی ویا سنتی باشد، در کانکس میتوان حمام نیز نصب کرد به هر ابعاد و اندازه دلخواه.

برای گرم کردن آب در کانکس میتوان از آب گرم کن برقی و یا گازی در داخل کانکس استفاده کرد تا به راحتی در داخل کانکس آب گرم دردسترس باشد.

کانکس میتواند آشپزخانه داشته باشد ودر آشپزخانه کانکس کابینت  در انواع متفاوت کابینت فلزی و یا کابینت ام دی اف نصب نمود، از سینگ استفاده کرد لوله کشی آب سرد و گرم داشت و برای تهویه هوا کانکس از هود و یا هواکش در کانکس استفاده کرد تا هوای کانکس به صورت مطلوب درآید.

کانکس میتواند دارای کولر باشد تا در موقع گرم شدن هوا در بیرون هوای کانکس خنک باشد کولر میتواند به روی دیواره های خارجی کانکس ویا سقف کانکس نصب گردد و به وسیله کانال ,هوا به طور مساوی در داخل کانکس تقسیم گردد تا هوای کانکس متعادل و دلپذیر گردد هم چنین برای خنک کردن هوای کانکس میتوان از کولر گازی معمولی و یا کولر گازی اسپیلیت استفاده کرد.

برای ایمنی در داخل کانکس میتوان کپسول آتش نشانی نصب نمود

در زمستان برای گرم کردن هوای داخل کانکس میتوان از بخاری برقی و یا گازی داخل کانکس بهره گرفت و هوای داخل کانکس را گرم نمود، البته از تجهیزات مختلفی دیگری نیز میتوان در کانکس استفاده کرد که بستگی به نوع کاربری کانکس دارد،  مثلا در کانکس انباری میتوان از قفسه بندی در کانکس استفاده کرد تا فضای داخل کانکس به حداکثر بازدهی برسد.

کانکس اسکابن، با بیش از ربع قرن تجربه به دلخواه مشتریان خود و بصورت سفارشی میتواند کانکسهای تولیدی خود را به انواع گوناگون وسائل مجهز نماید. همچنین یاد آور میشود قیمت کانکس با تجهیزات متفاوت میباشد.