تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

تعریف کانکس مدیریتی

تاریخ انتشار : 2017/01/14

کانکس مدیریتی

ازکانکس مدیریتی چقدر میدانید؟

شرکت کانکس اسکابن شما را با کانکس مدیریتی بیشتر آشنا میسازد.

کانکس مدیریتی معمولا برای کاربری دفاتر کار مدیران پروژه نفتی و روسای کارگاه های عمرانی و راهسازی و اتاق کنفرانس و جلسات بوده که می تواند اتاق منشی، اتاق کنفرانس و همچنین آبدارخانه و سرویس بهداشتی داشته باشد با استفاده از این نوع کانکس مدیران و روسای کارگاه های ساختمانی، عمرانی، پروژهای نفت و گاز و غیره از آن بهره گیرند.

نمای داخلی این نوع کانکس به شکلی میباشد که کانکس به صورت اداری جلوه میکند و به راحتی میتوان درداخل کانکس از تجهیزات اداری استفاده نمود کانکسی با نمای متفاوت و متناسب با شان و موارد استفاده مدیرهای محترم در ابعاد مورد نظر طراحی و تولید می شود ، در کانکس مدیریتی ویونا امکان تعبیه اطاق های متعدد به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه در داخل کانکس مدیریتی وجود دارد. برای بهینه سازی فضای داخل کانکس می توان از پارتیشن استفاده کرد تا از فضای داخلی کانکس بتوان بنحو احسن استفاده نمود .

شاسی کانکس مدیریتی اسکابن : شاسی استفاده شده در این نوع کانکس از تیر آهن ذوب آهن اصفهان میباشد که اندازه آن بستگی به ابعاد واندازه کانکس دارد.

اسکلت کانکس مدیریتی اسکابن : پـروفیل با ضخامت و اندازه متناسب (۴۰*۴۰) (۴۰*۶۰)( ۴۰*۸۰ ) سنگین ساوه با ابعاد کانکـس و پـوشش کامل ضد زنگ یا اپوکسی وساختار بندی جهت استحکام بیشتر. پل ریزی کف حدودا نیم متر (۵۰*۵۰)و تودلی پلها( ۴۰*۴۰)کارخانه ساوه. اتصالات اسکلت فلزی از نوع جوش ممتد در چندین نقطه با الکترود آما همراه با اجرای ضد زنگ به ضخامت ۴۰میکرون جهت جلوگیری از پوسیدگی کلیه اتصالات به وسیله پرچ های ۲۱و ۲۵ از نوع درجه یک ایرانی و خارجی .

● نمای خارجی کانکـس مدیریتی اسکابن : ورق های گالوانیزه رنگ کوره ای فولاد مبارکه با عایق پلی استایرن نوع ضد حریق ۴سانت یا پلاستوفوم یا یونولیت۴ سانتی از مواد نسوز خارجی با دانسیته بالا و مقاوم در برابر گرما- سرما و صدا طبق جدول محاسبات استاندارد بین المللی با دانسیته و ضخامت استاندارد و ساندویچ پانل های آلوزینک و گالوانیزه رنگ کوره ای با عایق پلی یورتان با ضخامت و دانسیته استاندارد یا کامپوزیت در رنگهای مختلف جهت زیبایی کانکس یا از پی وی سی بصورت سایدینگ یا استفاده از فایبرگلاس.

مشخصات فنی کانکس مدیریتی:

● پوشش داخلی کانکس مدیریتی اسکابن: برای پوشش دیوارها و نمای داخلی کانکس از پانل های پی وی سی چاپی و یا روکشدار که دارای استاندارد هستند و در برابر رطوبت و حشرات مقاومت بالایی دارند میتوان استفاده نمود و یا از ورق های ام دی اف با ضخامت های ۳ میل و یا ۶ میل استفاده کرد این ورق ها دارای تنوع رنگ میباشند.

● پـوشش سقف کانکـس مدیریتی اسکابن : بصورت دو طرف شيب كلبه اي طرح دار ، قسمت بیـرونی سقف از ورق گالوانیزه خود رنگ سینوسی یاورق طرح سفال با رنگ کوره ای با ضخامت استاندارد و عایق بندی کامل و قسمت داخلی متناسب با نوع پوشش داخلی پی وی سی PVC .

● پوشش کف کانکس اسکابن : کفسازی با تخته چندلایی خارجی با ضخامت مناسب و استاندارد ( تخته کف به ضخامت ۱۵،۱۶،۱۸ میل چندلایی و کریندو ضدآب )و پوشش کف با ورق های مشمع ریلی پشت گونی و یا از پارکت چوب پلاست پرتردد یا از آلومینیوم آجدار ۲ میل یا از سرامیک درجه ۱ آب بندی شده یا ساندویچ پانل های پلی یورتان.

● درب کانکـس : درب کانکس از آلومینیوم یا یو پی وی سی UPVC یا سـاندویچ پانل با کیفیت مناسب.
● پنجره کانکـس : پنجره کانکس از آلومینیوم ، یو پی وی سی UPVC دو جداره با کیفیت مناسب
● شیشه درب و پنجره کانکس : شیشه درب و پنجره از شیشه ساده ، دو جداره ، مشجر ، رفلکس رنگی .

● تاسیسات کانکس : تاسیسات برقی (ورودی برق به کانکس ، سیم کشی رو کار ، کلید و پریز ، فیـوزمینیـاتوری ، روشـنایی سـر درب ، تجهیزات روشـنایی داخلی) ارتباطات مخابراتی( تلفن ) با پوشش داکت و لوله کشی و فاضلاب در صورت نیاز.

● تجهیزات جانبی کانکس : کپسول اطفای حریق ، سیستم گرمایشی و سرمایشی در صورت سفارش، پارتیشن ام دی اف ، درب یو پی وی سی، آلومینیومی یا اچ دی اف، کابینت و سینک ظرفشویی در صورت نیاز.

● نصب قلاب ( هوک )جهت جا بجایی و حمل و نقل تخلیه آسان کانکس.

شرکت کانکس سازی کانکس اسکابن، آمادگی خود را جهت ساخت و تولید کانکس و انواع کانکس از جمله کانکس مدیریتی اعلام میدارد.

              سرعت، دقت، کیفیت و جدیت را با کانکس اسکابن تجربه کنید.