تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

حمل و بارگیری کانکس

تاریخ انتشار : 2015/10/18

بارگیری و حمل و نقل کانکس – بارگیری و حمل و نقل کانکس اسکابن

کانکس، در کارگاه کانکس سازی اسکابن چگونه بارگیری، حمل و تخلیه میشود؟
کانکس، پس از اتمام کلیه مراحل تولید و کنترل کیفیت آن، درکارگاه کانکس اسکابن بارگیری شده وبرای استفاده مشتریان محترم به مقصد مورد نظر ارسال و تخلیه میگردد.

کانکس در کارگاه کانکس سازی توسط جرثقیل بارگیری شده وبر روی کفی تریلی قرار گرفته وپس از بستن پایه های شاسی کانکس روی کفی تریلی, به مقصد مورد نظرارسال میگردد.جهت بارگیری کانکس، برروی سقف کانکس دو و یا چند قلاب از میلگرد خک شده ۱۸، ۲۰ و یا ۲۲ تعبیه گردیده که تعداد و اندازه قطر آنها به ابعاد و وزن کانکس بستگی دارد. 

ارسال کانکس به مقصد مورد نظر مشتری تمام شهرها و مراکز استانها به دو شیوه امکانپذیر می باشد :

در شیوه اول، بارگیری، حمل و تخلیه کانکس کاملا بعهده مشتریان محترم بوده و در شیوه دوم کلیه مراحل بارگیری, حمل و تخلیه بعهده شرکت سازنده کانکس میباشد که البته در هر دو شیوه کانکسها ازطرف شرکتهای حمل و نقل بیمه شده و اکر خدای ناکرده در مسیر حمل خصارتی به کانکس وارد شود، خصارت توسط شرکت بیمه پرداخت میگردد.

هزینه بارگیری و تخلیه کانکس به ابعاد و وزن کانکس و هزینه حمل کانکس براساس فاصله مبدا ارسال کانکس و مقصد تحویل کانکس بستگی دارد.

معمولا شرکتهای تولید کننده کانکس معتبر که از جمله این شرکتها شرکت کانکس اسکابن میباشد، کلیه مراحل بارگیری، حمل و تخلیه کانکس را بعهده گرفته و خریداران محترم فقط هزینه آن را پرداخت مینمایند.

پرداخت هزینه میتواند در کارگاه کانکس سازی بوده ویا بصورت پس کرایه هنگام تحویل و تخلیه کانکس در مقصد انجام پذیرد.

شرکت کانکس اسکابن، آمادگی خود را هر گونه خدمات بارگیری، حمل و تخلیه جهت جلب رضایت شما مشتریان محترم اعلام میدارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر ازنحوه بارگیری، حمل و نقل کانکس، میتوانید به سایت گوگل و یا گوگل فارسی مراجعه نمایید…………..