تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

خرید اینترنتی کانکس

تاریخ انتشار : 2021/09/16

خرید اینترنتی کانکس اسکابن، از شما به یک اشاره، از ما تحویل درب منزل

با شیوع پاندومی کرونا در سراسر جهان و ایجاد محدودیت های وسیع در رفت و آمد، یکی از بهترین شیوه های تامین مایحتاج زندگی خرید اینترنتی است. خرید اینترنتی در عین سهولت کار، باعث شده از رفت و آمدها به منظور خرید، به میزان زیادی کاسته شود. یکی از خدمات بسیار مهمی که شرکت کانکس اسکابن به مشتریان عزیز خود ارائه داده است خرید اینترنتی کانکس است تا مشتریان گرامی این شرکت، نیازی به مراجعه حضوری و اتلاف وقت خود جهت خرید کانکس نداشته باشند. برای این منظور تیم مشاوران گروه اسکابن آمادگی دارد تا راهنمایی ها و مشاوره های لازم را به منظور انتخاب و خرید کانکس در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهد. البته باید توجه داشت به دلیل ساختار فیزیکی و حجیم بودن کانکس، خرید اینترنتی کانکس با بسیاری از محصولات دیگر، تفاوت های ماهوی دارد و شما باید در هنگام خرید اینترنتی به این تفاوت ها و نکات مهم دقت لازم را مبذول داشته باشید. در ادامه شما را با خرید اینترنتی کانکس و نکات مهم آن بیشتر آشنا خواهیم کرد.

مراحل خرید اینترنتی کانکس اسکابن
برای خرید اینترنتی کانکس محصولات اسکابن در طرح و مدل های گوناگون، در ابتدا باید وارد وب سایت شرکت به آدرس « https://eskabon.ir» شوید و بعد از جستجو محصول مورد نظر خود در وب سایت، با بررسی مشخصات و تصاویر محصول و مطالعه شرایط خرید اینترنتی از شرکت کانکس اسکابن، نسبت به انتخاب محصول خود اقدام نمایید. در صورتی که درباره هریک از محصولات ما و یا روند فروش اینترنتی این محصولات سوال یا ابهامی داشته باشید با واحد مشاوره شرکت کانکس اسکابن تماس برقرار نمایید و سوالات خود را از همکاران ما در واحد مشاوره بپرسید. همکاران ما در طول ساعات اداری پاسخگوی سوالات و ابهامات شما عزیزان خواهند بود. اگر در مورد هر محصول به انتخاب نهایی رسیدید و نیاز به پیش فاکتور داشتید؛ همکاران واحد فروش ما پیش فاکتور محصول را بر اساس نام شرکت یا نام حقیقی شما مشتری گرامی، خدمت شما ارائه می دهند. بعد از بررسی پیش فاکتور و مطالعه مندرجات آن، در صورت رضایت، نسبت به پرداخت هزینه محصول مورد نظر خود اقدام می نمایید. پس از پرداخت هزینه هر محصول و تایید آن توسط واحد فروش، کانکس مورد نظر شما در بازه زمانی اعلام شده تحویل شما مشتری گرانقدر خواهد شد.

خرید اینترنتی کانکس

خرید اینترنتی کانکس

نکات مهم در خرید اینترنتی کانکس اسکابن
در مورد خرید اینترنتی کانکس ، توجه به بعضی نکات بسیار ضروری است. یکی از این نکات که شما باید در هنگام انتخاب و خرید کانکس مورد نظر خود؛ به خاطر بسپارید اندازه، مشخصات فنی، و مورد استفاده از سازه پیش ساخته است.. اندازه و ابعاد که تعیین کننده فضایی است که سازه اشغال می کند. درباره اندازه سازه باید به بحث فضای بیرونی و داخلی سازه نیز توجه داشته باشید. مشخصات فنی یک کانکس نیز بیانگر مصالح و متریالی است که در ساخت سازه به کار رفته است که در نهایت مقاومت و دوام سازه را تعیین می کند، در انتها نوع کاربری و موارد استفاده کانکس نیز این موضوع را مشخص می کند که کانکس خریداری شده برای چه منظوری تهیه شده و استفاده از آن چه نیازی از مشتری را برطرف می سازد. در این مورد باید شما قبل از انتخاب و خرید کانکس، بدانید که به عنوان نمونه نیاز شما یک کانکس نگهبانی است یا یک کانکس فروشگاهی بهتر می تواند نیاز شما را پاسخ دهد. این مهم را می توانید با بررسی کانکس های مختلف و کاربردهای آن، به راحتی تشخیص دهید. البته می توانید از مشاوره های فنی همکاران ما در واحد مشاوره کانکس اسکابن نیز بهره مند شوید.
در این زمینه توصیه ما به مشتریان گرامی این است که اگر به طور مثال خواهان خریداری یک کانکس مسکونی هستید و تا زمان خرید هیچ تجربه و آشنایی با این سازه پیش ساخته نداشته اید، حتما قبل از خرید با حضور در شرکت اسکابن از انواع مختلف این کانکس ها دیدن به عمل آورید و با مشخصات و جزئیات این کانکس ها به صورت مستقیم آشنا شوید. و در ضمن از راهنمایی و مشاوره های فنی همکاران ما در شرکت کانکس اسکابن نیز استفاده نمایید. این را نیز باید توضیح داد محصولاتی که به صورت تیپیک طراحی و ساخته می شوند مثل کانکس نگهبانی، کانکس کارگاهی برای خرید اینترنتی بسیار مناسب تر هستند و این به دلیل آن است که طراحی این سازه ها به صورت تیپیک و سری است و بیشتر کارفرمایان با موارد کاربرد و ساختار فنی این کانکس ها کما بیش و شاید هم بیشتر آشنایی دارند.

امتیازات خرید اینترنتی کانکس اسکابن
همانطور که مستحضرید امروزه یکی از امتیازات مهم برای فروش هر محصولی در بازار سرعت بالا در فرآیند سفارش گذاری و فروش کالا است. یکی از ابزارهایی که سرعت کار را در این زمینه بالا برده است ابزار اینترنت و فضای مجازی است. فضای مجازی ارتباط بین خریدار و فروشنده کالا را به راحتی تسهیل می کند و سرعت کار را در خرید و فروش هر محصولی بالا می برد. فروشگاه های اینترنتی و خرید و فروش بر بستر اینترنت کمک بسیار زیادی به صرفه جویی در وقت خریداران و فروشندگان و رساندن سریعتر کالاها به خریداران کرده است. در همین حال از رفت و آمدهای پر دردسر به ویژه در دوران کرونا نیز به نحو مطلوبی جلوگیری می کند. با توجه به همین امر، خرید اینترنتی کانکس اسکابن باعث افزایش سرعت در تحویل کالا به خریداران می شود و از سوی دیگر خریداران را از رفت و آمدهای بیهوده و ساعت ها حضور در شلوغی و ازدحام می رهاند. در ضمن از خطرات مربوط به کرونا و سرایت آن به شکل مطلوبی می کاهد.
شرکت کانکس اسکابن با پیشینه بسیار درخشان در زمینه تولید انواع کانکس ها در مدل ها و طرح ها مختلف به منظور رفاه حال مشتریان خود در دوران کرونا، اقدام به ایجاد امکان خرید اینترنتی کانکس از طریق وب سایت این شرکت به آدرس  https://eskabon.ir نموده است.
برای آشنایی بیشتر با محصولات متنوع این شرکت و قیمت کانکس ، و آگاهی از شرایط فروش اینترنتی شرکت کانکس اسکابن می توانید هم از طریق وب سایت این شرکت و هم از طریق واحد فروش این شرکت اقدام نمایید.

دیدگاه ها بسته شده اند.