تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

دانستنیهای قیمت کانکس

تاریخ انتشار : 2015/10/18

دانستنیهای قیمت کانکس – قیمت کانکس اسکابن

آیا از قیمت کانکس ازطلاع دارید ؟ آیا میدانید در قیمت کانکس چه عواملی نقش دارند؟
قیمت کانکس، بر اساس متریال مصرفی در تولید کانکس، چگونگی دقت در ساخت کانکس، نیروی متخصص و ماهر در ساخت کانکس و عوامل دیگری بستگی دارد. یکی ازآیتمهای مهم وتععین کننده در قیمت کانکس خود شرکت تولید کننده کانکس میباشد، یعنی هر چقدرشرکت تولید کننده کانکس، مانند کانکس اسکابن قدیمیتر و با تجربه تر باشد کانکس با کیفیت بالاتری تولید مینماید.

شما کارفرمایان و مشتریان محترم میتوانید بر اساس مدت زمان نیازخود به کانکس، کیفیت کانکس و قیمت کانکس را خودتان تعیین نمایید.

کانکس خوب و با کیفیت، باید دارای ویژگیهای خاصی باشد و تمام این ویژگیها در کانکس تولیدی شرکت اسکابن وجود دارد که در متن زیر بیشتر آشنا میشویم:

* – اسکلت بندی کانکس (کانکس اسکابن):

اسکلت کانکس با استفاده از الكترود AK كه مخصوص جوش سربا لا ميباشد از شكنندگي اسكلت در مقابل جابجائي ها تا حد زيادي كاهش مي دهد و باعث استحكام قابل ملاحظه سازه مي شود . كليه توليدات کانکس اسکابن با الكترود AK جوش داده ميشود.

* – شاسی کانکس (کانکس اسکابن):

در كانكس هاي با عرض ۳ متر كه چهارطرف آن كلاف ميشود يك شاخه تير آهن اضافي در زير كانكس جوش داده ميشود و اين عمل استحكام شاسي را قويتر مينمايد.

* – وزن انواع کانکس (کانکس اسکابن):

يكي دیگر از عوامل مهم در تعيين مقاومت و عمر كانكس وزن آن ميباشد. استفاده از پروفيل هاي سبك و شاسي قوطي شده ورق بجاي تيرآهن در موقع جابجائي کانکس باعث آسيب ديدگي كانكس و در نتيجه باز و بسته نشدن درب و پنجره ها و يا به عبارتی ديگر باعث تاب برداشتن اسكلت كانكس ميشود و آب بندی كانكس از بين رفته و بهنگام بارش باران از سقف آن آب به داخل كانكس نفوذ ميكند. وزن كانكس های ارزان قيمت، حدود ۲۵ الی ۳۵ درصد كمتر از كانكس های مرغوب ميباشد.

* – ورق بدنه بیرونی کانکس (کانکس اسکابن):

درصورت استفاده از رنگ غير كوره ای در ورق های بدنه و سقف بعد از مدت زمان كوتاهی رنگ پوسته کرده و باعث زنگ زدگی مي شود كه اين حالت در كانكس ها ی شرکت اسکابن ديده نميشود. پرچ آلومينيومي در روی ورق گالوانيزه استحكام كافي ندارد و به راحتي با كوچكترين حركت بريده مي شود اما پرچ فولادی چون هم جنس ورق گالوانيزه ميباشد استحكام بيشتری دارد. كليه توليدات ما با پرچ های فولادی ساخته ميشود.

* – عایق حرارتی و صوتی کانکس (کانکس اسکابن):

استفاده از درب و پنجره های UPVC قابل مقايسه با در و پنجره آلومينيومی نيست، با استفاده از در و پنجره UPVC آب به داخل كانكس نفوذ نميكند و حرارت داخل كانكس بيشتر از در و پنجره های آلمينيومي قابل كنترل ميباشد. کانکس اسکابن كانكس ها را با پنجره UPVC ساخته و تحويل ميدهد.

* – پوشش داخلی کانکس (کانکس اسکابن) :

با تجربه نشان داده شده كه ديوار پوش PVC ساخت كارخانه آذران پلاستيك بهترين پوشش و زيبايي نما را دارد چون ديوار پوش PVC آذران پلاستيك و کمپارس ضد احتراق بوده و در مقابل حشرات موذی مثل موريانه مقاوم ميباشد كليه توليدات ما با ديوارپوش هاي آذران پلاستيك ویا کمپارس ساخته ميشود .

* – تاسیسات برق داخل کانکس (کانکس اسکابن):

هنگام استفاده از تأسيسات داخلی كانكس، مثل كولر و يخچال فريزر بايد در نظرداشت كابلی استفاده شود كه جوابگو باشد لذا كابل استفاده شده در كانكس های ارزان قيمت كابل ضعيف پيش بيني شده و ضعيف بودن كابل باعث آتش سوزي ميشود. کانکس اسکابن كابل نمره۲/۵، ۴ و ۵ را در توليدات خود استفاده مينماید.

* – کابل برق کانکس (کانکس اسکابن):

كليد مينياتوری ساخت كارخانه لگراند فرانسه به لحاظ كيفيت بالای آن در موقع بروز مشكل جريان برق را به موقع قطع مينمايد تجربه به ما نشان داده بعضی از مارك هاي متفرقه جريان برق را بموقع قطع نميكند و باعث آتش سوزی ميشود. استفاده از كابل فويلدار باعث جلوگيری از وجود صدا در ارتباط تلفنی ميشود.

* – کف پوش کانکس (کانکس اسکابن):

تخته هاي كف كانكس ها بايد از چوب خارجي استفاده شود. در كانكس های ارزان قيمت نئوپان و يا MDF ضعیف استفاده ميشود كه معمولاً در مقابل رطوبت و وزن كانكس نميتواند مقاومت كند، کانکس اسکابن، در كف كانكس ها از تخته نو و خارجی استفاده مينماید.

* – حمل و بارگیری کانکس (کانکس اسکابن):

روی سقف كانكس ها قلاب هاي قوی بايد نصب شود كه در موقع بلندكردن ، قلاب از سقف جدا نشود، در كانكس هاي ارزان قيمت از قلاب های نمره ۱۲ يا ۱۴ استفاده ميكنند كه در خيلي مواقع قلاب از سقف جدا ميشود. قلاب های نصب شده روی كانكس های توليدی شرکت کانکس اسکابن از نمره ۲۰ و یا ۲۲ ميباشد.

* – پوشش بدنه کانکس (کانکس اسکابن):

استفاده از تسمه بين ورق های پوشش بدنه خارجی كانكس ضمن اينكه نمای كانكس را زيبا ميسازد مقاومت ورق هاي بدنه را موقع حمل و جابجايی بالا مي برد .

* – کانکس چرخدارو متحرک (کانکس اسکابن):

لاستيك هاي روكش شده درمقايسه با لاستيك نو درمقابل گرما و آفتاب مقاومت نداشته و روكش آن جدا ميشود. كليه توليدات ما با لاستيك نو عرضه ميشود.

* – سرویسهای بهداشتی کانکس (کانکس اسکابن):

كف سرويس بهداشتی توليدی ما ازفايبرگلاس سرامیک تولید شده و كف با آلومينيوم آب بند كامل نميشود و تخليه آب از كف سرويس براحتی انجام نميگيرد.

* – آبدارخانه کانکس (کانکس اسکابن):

كليه كانكس های توليدی شرکت کانکس اسکابن، كه آبدارخانه درآنها نصب شده مجهز به هواكش فلزي مي باشد چون هواكش های پلاستيكی بدليل فراموشی و روشن ماندن دائم آتش گرفته و باعث سوختن كانكس ميشود.