تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

دانستنیهای کانکس سرویس بهداشتی

تاریخ انتشار : 2016/08/14

کانکس سرویس بهداشتی – دانستنیهای کانکس سرویس بهداشتی

اگر میخواهید در مورد کانکس، آنهم از نوع کانکس سرویس بهداشتی اطلاعات بیشتری بدست آورید، کافیست تا مقاله کوتاه زیر را که توسط شرکت کانکس اسکابن در مورد کانکس سرویس بهداشتی تهیه شده را مطالعه فرمایید.
کانکس سرویس بهداشتی (کانکس اسکابن) و کاربریهای آن :

کانکس سرویس بهداشتی با کاربری استقرار در فضاهای گوناگون درون شهری، برون شهری، کارگاهی، صنعتی ،تفریحی ،صحرایی وغیره، می توان از سرویس های بهداشتی تک و یا چند چشمه ای استفاده نمود و همین طور بسته به محل و فرهنگ های مختلف می توان از نماها و سرویس های مختلف ایرانی و فرنگی در توالت پیش ساخته استفاده نمود .

* کانکس هـای سـرویس بهداشـتی اسکابن به دو صـورت قابل تولید وعرضه می باشند :

* داخل کانکـس های دیگر با کاربـریهای متفاوت، کانکس سرویـس بهداشتی به صـورت مجزا از یک تا دوازده چشمه و یا بیشتر.

* شـاسی کانکـس سرویس بهداشتی اسکابن، از تیرآهن و پـروفیل های با ضخامت و اندازه متناسب با ابعاد کانکس بصورت دورکلاف و پوشـش کامل ضد زنگ یا اپوکسی و استفاده از پایه .

* اسکلت کانکـس سرویس بهداشتی اسکابن، پـروفیل با ضخامت و اندازه متناسب۴۰*۴۰، ۴۰*۶۰ و۴۰*۸۰ سنگین ساوه با ابعاد کانکـس و پـوشش کامل ضد زنگ یا اپوکسی وساختار بندی جهت استحکام بیشتر. پل ریزی کف حدودا نیم متر ۵۰*۵۰ و تودلی پلها ۴۰*۴۰کارخانه ساوه. اتصالات اسکلت فلزی از نوع جوش ممتد در چندین نقطه با الکترود آما همراه با اجرای ضد زنگ به ضخامت ۴۰میکرون جهت جلوگیری از پوسیدگی کلیه اتصالات به وسیله پیچهای سرمته ای از نوع درجه یک ایرانی و خارجی.

* نمای خارجی کانکـس اسکابن، ورق های گالوانیزه رنگ کوره ای فولاد مبارکه با عایق پلی استایرن نوع اف(ضد حریق)۴سانت یا پلاستوفوم یا یونولیت۴ سانتی از مواد نسوز خارجی با دانسیته بالا و مقاوم در برابر گرما- سرما و صدا طبق جدول محاسبات استاندارد بین المللی با دانسیته و ضخامت استاندارد و ساندویچ پانل های آلوزینک و گالوانیزه رنگ کوره ای با عایق پلی یورتان با ضخامت و دانسیته استاندارد .

* نما و دیوار پوش داخلی کانکـس سرویس بهداشتی، از ورق های پی وی سیPVC ضدآب و ضد اشتعال.
* پـوشش سقف کانکـس اسکابن، بصورت دو طرف شيب طرح دار ، قسمت بیـرونی سقف کانکس از ورق گالوانیزه خود رنگ سینوسی یاورق طرح سفال با رنگ کوره ای با ضخامت استاندارد و عایق بندی کامل و قسمت داخلی کانکس متناسب با نوع پوشش داخلی پی وی سیPVC .
* پوشش کف کانکـس اسکابن، کفسازی از آلومینیوم آجدار ۲ میل پرتردد و مقاوم یا از فایبر گلاس یک تکه کاملا ایزوله و آب بندی شده ضدآب و ضدسایش یا از سرامیک درجه یک و در کف راهروی سرویس های چند چشمه از آلومینیوم آجدار ۲/۵ میل پر تردد و صددرصد قابل شستشو (اگرچنانچه سرویس بهداشتی و توالت های پیش ساخته دارای چند کابین باشد، سازه دارای راهرو خواهد بود.) 
* درب کانکـس اسکابن، درب کانکس از آلومینیوم یا یو پی وی سی و یا سـاندویچ پانل با کیفیت مناسب .● پنجره کانکـس : پنجره کانکس از آلومینیوم ، یو پی وی سی UPVC دو جداره با کیفیت مناسب .

* شیشه درب و پنجره کانکـس، شیشه درب و پنجره از شیشه ساده ، مشجـر ، رفلکس رنگی .
* تـاسیسات کانکـس اسکابن، تاسیسات برقی (ورودی برق به کانکس، سیـم کشی رو کار، کلید و پریز، فیوزمینیاتوری، روشنایی سر درب کانکس، تجهیزات روشنایی داخلی کانکس و لوله کشی و فاضلاب .
* تـجهیزات جانبی کانکس اسکابن، آبگرمکن برقی، تعبیه ونصب هواک ۴۰*۴۰ و یا ۲۰*۲۰ استاندارد برای هرچشمه سرویس بهداشتی، روشویـی، شیرآلات سرد و گرم و دوش حمام، شیرآلات سرویس و روشویی به صورت روکار می باشد و از شیرآلات استاندارد درجه یک ایرانی استفاده می گردد. همچنین تاسیـسات برقی (ورودی برق به کـانکس ، سیم کشی رو کار، کلید و پریز، تـجهیزات روشنایی داخلی) لوله کشی آب و فاضلاب ، جای مایع دستشویی .

* نصب قلاب جهت جا بجایی و حمل و نقل تخلیه آسان کانکس سرویس بهداشتی .

   کانکس اسکابن ، تولید کانکس سرویس بهداشتی و انواع کانکس دیگر با کیفیت استاندارد