تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

دانستنیهای کانکس غذاخوری

تاریخ انتشار : 2016/10/14

کانکس غذاخوری – کانکس غذاخوری اسکابن

کانکس غذاخوری چیست؟

از کانکس غذا خوری میتوان در مکانهای مختلفی استفاده نمود. اين نوع کانکس اين امکان را فراهم ميکند که در داخل آن ميز و صندلی چيده شود تا افراد بتوانند در داخل کانکس، غذا خود را میل نمايند. کانکس غذا خوری در ابعاد و اندازه های متفاوت امکان تولید داشته و اندازه کانکس غذاخوری بستگی به تعداد نفراتی دارد که میخواهند از اين کانکس استفاده نمايند. کانکس غذا خوری را ميتوان در پروژه های ساختمانی عمرانی، کارگاهها، کارخانجات، دانشگاهها، مدارس و هر مکانی که به غذا خوری احتياج باشد استفاده نمود .

مشخصات فنی کانکس غذا خوری:

شاسی کانکس غذا خوری: شاسی استفاده شده در اين نوع کانکس از تير آهن ميباشد که اندازه آن بستگی به ابعاد واندازه کانکس غذاخوری دارد. يعنی در مواقعی که اندازه این کانکس بزرگ باشد از تير آهن هايی با ضخامت و قطر بيشتر استفاده ميگردد .

اسکلت کانکس غذا خوری: در اسکلت اين نوع کانکس از پروفيل آهنی استفاده ميشود که ضخامت آن بستگی به ابعاد کانکس دارد، در ضمن اسکلت کانکس در برابر زنگ زدگی توسط ضد زنگ محافظت میگردد.

ضد زنگ، طول عمر اسکلت کانکس را زياد  و از پوسيدگی اسکلت کانکس جلو گيری مينمايد.

پر کننده خارجی کانکس غذا خوری: برای پوشش دادن قسمت خارجی کانکس ميتوان از ساندويچ پانل در طرح ها ورنگ های مختلف بهره گرفت و يا از پانل های پی وی سی که دارای استاندارد هستند استفاده کرد که به کانکس نمای زيبايی میدهد ويا ميتوان از ورق های کامپوزيت برای نمای خارجی کانکس غذاخوری استفاده نمود .

پر کننده داخلی کانکس غذا خوری: برای پوشش دادن قسمت خارجی کانکس از پانل های پی وی سی که دارای استاندارد هستند و در برابر رطوبت و حشرات مقاومت بالايی دارند ميتوان استفاده نمود و يا از ورق های ام دی اف با ضخامت های ۳ ميل و يا ۶ ميل استفاده کرد اين ورق ها دارای تنوع رنگ ميباشند.

جنس سقــف کــانکـس غذا خوری: سقف دارای دو قسمت ميباشد، اولين قسمت سقف کانکس قسمت خارجی مي باشد که با آب و هوای بيرون مستقيم در تماس ميباشد و قسمت دوم سقف کانکس قسمت داخلی ميباشد که از داخل کانکس قابل مشاهده ميباشد و در زيبايی و نمای داخلی کانکس تاثير دارد قـسـمـت بـيـرونـی سـقـف از ورق گـالـوانـيــزه خــود رنــگ سـيــنـوسی بــا ضـخــامت اسـتــانـدارد وعـايق بــنـدی کــامــل و قـسـمــت داخـلـــی مـتـنـاسـب بــا نــوع پــوشـش داخـلــی يو پـی وی ســی يا ام دی اف.

پرکننده کف کانکس غذا خوری: برای پوشش کف کانکس از تخته چند لايی خارجی که دارای ضخامت مناسب ميباشد استفاده ميگردد، هم چنين ميتوان از ورق های پی وی سی برای کف کانکس استفاده کرد.

درب کانکس: جنس درب کانکس ميتواند از آلومينيوم با رنگ کوره ای و يا از جنس يو پی وی سی با کيفيت متناسب استفاده نمود .

پنجره کانکس: در کانکس ميتوان از پنجره آلومينيومی و يا از پنجره های يو پی وی سی استفاده کرد که اين نوع پنجره ها دارای دو نوع تک جداره و دو جداره ميباشند.

شيشه کانکس : نوع شيشه استفاده شده در کانکس ميتواند از انواع زير باشد:

شيشه ساده با ضخامت هاي ۴ يا ۶ ميل

شيشه مشجر با ضخامتهاي ۴ يا ۶ ميل

شيشه رفلکس با ضخامتهاي ۴ يا ۶ ميل

تاسيسات کانکس غذاخوری:

۱- تاسيسات برقی :

ورودی اصلی برق به کانکس، سيم کشی روکار کانکس، کليد و پريز استاندارد، فيوز مينياتوری، روشنایی سر درب کانکس، تجهيزات برق داخلی کانکس، سيم کشی مخابراتيیداخلی کانکس.

۲- تاسيسات لوله کشی :

سرويس بهداشتی و حمام داخل کانکس، آشپز خانه داخل کانکس، لوله کشی آب سرد و گرم، نصب آب گرم کن، لوله کشی فاضلاب کانکس.

کانکس غذا خوری اسکابن، ساخت شرکت کانکس و کاراوان اسکابن، نمونه ای بارزیست از یک کانکس باکیفیت که تمام مشخصات فنی بالا را دارد.

کانکس اسکابن: نامی آشنا در صنعت کانکس و کاراوان و سازه های پیش ساخته با بیش از ربع قرن تجربه

                                      اعتماد شما — اعتبار ماست