تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

قیمت کانکس

تاریخ انتشار : 2021/08/14

قیمت کانکس‌های اسکابن و عوامل مؤثر در فرایند قیمت‌گذاری آن‌ها
در حال حاضر با توجه به آگاهی افراد نسبت به مزایای سازه‌های پیش‌ساخته و کانکس‌ها و مزایایی که این سازه‌ها نسبت به سازه‌های سنتی دارند، خرید و فروش کانکس رونق بسیار خوبی پیداکرده است؛ و بسیاری از افراد با استقبال از این سازه‌ها، در تلاش‌اند که با آگاهی پیدا کردن نسبت به قیمت کانکس و آشنایی با فرایند قیمت‌گذاری این سازه‌های محبوب، نسبت به تهیه این سازه‌های پیش‌ساخته، اقدام کنند. شرکت کانکس سازی اسکابن به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام در طراحی و ساخت انواع متنوع کانکس، یکی از تأمین‌کنندگان معتبر و بزرگ کانکس در ایران است و این شرکت در طول عمر ۳۰ ساله خود، خدمات گسترده‌ای را به متقاضیان حقیقی و حقوقی کانکس، ارائه داده است.
یکی از سؤالات پرشماری که مراجعه‌کنندگان به شرکت کانکس سازی اسکابن، همیشه در صدد یافتن جوابی برای آن هستند این است که قیمت کانکس‌های تولید شده توسط این شرکت چقدر است؟ و سؤال دیگر که برای آن‌ها مطرح است این است که چه عواملی در فرایند قیمت‌گذاری یک کانکس اسکابن مؤثر است. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید که در مورد این دو سؤال توضیحاتی را خدمت شما متقاضیان و مشتریان عزیز، شرکت کانکس سازی اسکابن ارائه دهیم:
در مورد فرایند قیمت‌گذاری سازه‌های پیش‌ساخته، باید توضیح کوتاهی درباره کانکس خدمت شما ارائه کنیم: کانکس‌ها از رایج‌ترین سازه‌های پیش‌ساخته هستند که با هدف اسکان موقت طراحی و ساخته می‌شوند. با توسعه صنعت کانکس سازی در کشور، امروزه شاهد افزایش کاربری‌های این سازه‌های جذاب هستیم. کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس اداری، کانکس کارگاهی، کانکس اتاق سیگار، کانکس مخابراتی و… از انواع کانکس‌های پرکاربرد محسوب می‌شوند. افزایش کاربری‌های کانکس‌ها، باعث توسعه دادوستد و خرید و فروش کانکس‌ها شده است. همه این موارد باعث شده که بحث در مورد قیمت کانکس همیشه مورد توجه و سؤال، متقاضیان خرید این سازه قرار بگیرد. اگر از چند تولیدکننده مختلف کانکس، در مورد قیمت پرس‌وجو کرده باشید یا ارقام متنوعی روبرو می‌شوید که بر سردرگمی شما خواهد افزود. دلیل این اختلاف قیمت در چیست؟ برای پاسخ به این پرسش در ابتدا باید با عوامل تعیین‌کننده قیمت یک کانکس آشنا شوید قیمت کانکس معمولاً به‌صورت متری بیان می‌شود و قیمت تمام‌شده آن به طرح و نقشه سفارش مشتری بستگی دارد.
ابعاد و اندازه کانکس، کیفیت ساخت کانکس تولید شده، تجهیزات و امکانات در نظر گرفته‌شده برای کانکس، نوع نقشه و طراحی آن و نوع متریال و جنسی که برای ساخت کانکس استفاده‌ شده از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت انواع کانکس‌ها محسوب می‌شود. ازآنجایی‌که قیمت هر متر کانکس یکی از مهم‌ترین فاکتورهای مؤثر در تصمیم‌گیری برای تهیه یک کانکس است، استعلام قیمت خرید کانکس، یکی از مهم‌ترین کارهایی است که قبل از خرید باید صورت بگیرد.
شرکت کانکس سازی اسکابن به عنوان یک شرکت پیشگام و برتر در تولید انواع کانکس، تمام تلاش خود را به کار بسته است تا کانکس های تولیدی خود را با بهترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت، خدمت مشتریان عزیز خود عرضه کند. برای استعلام قیمت انواع کانکس از این شرکت، می‌توانید به وب‌سایت شرکت کانکس سازی اسکابن مراجعه کنید و یا با واحد فروش شرکت، در ارتباط باشید.

قیمت کانکس

قیمت کانکس

قیمت کانکس‎های اسکابن به چه عواملی بستگی دارد؟
کانکس‌ها اسکابن از نظر نحوه طراحی و تولید و برخورداری از تجهیزات متنوع، تنوع بسیار بالایی دارند. این تنوع بالا باعث افزایش کاربری کانکس‌ها می شود؛ و این افزایش کاربری‌ها، باعث تنوع قیمتی کانکس‌ها خواهد شد. در زیر عوامل اصلی این تفاوت قیمت را بررسی می‌کنیم.

ابعاد کانکس‌
همان‌طور که بیان کردیم سازه‌های پیش‌ساخته با توجه به کاربری برای آن‌ها در نظر گرفته‌شده است؛ دارای ابعاد و اندازه‌های متفاوتی هستند. برای نمونه به‌احتمال‌زیاد یک کانکس ویلایی بزرگ‌تر از یک کانکس اداری است و این به دلیل تعدد تجهیزات به‌کاررفته در یک کانکس ویلایی در قیاس با یک کانکس اداری است. پس در هنگام خرید باید به یاد داشته باشید؛ هرچقدر ابعاد کانکس سفارشی شما بزرگ‌تر باشد بالطبع قیمت آن هم افزایش پیدا می کند.

جنس کانکس
از دیگر فاکتورهای تأثیرگذار در قیمت کانکس ، جنس و متریال به‌کاررفته در ساخت آن است. به‌طورکلی از نظر متریال دو دسته کلی کانکس در شرکت‌های سازنده تولید می‌شود؛ یکی کانکس ورقی و دیگری کانکس ساندویچ پانل است. هرچند انواع دیگری نیز از کانکس در بازار عرضه می‌شود اما معمول‌ترین نوع کانکس‌ها همین دو مدلی هست؛ که عنوان کردیم. کانکس‌های ورقی از کیفیت پایین‌تری نسبت به کانکس‌های ساندویچ پانل برخوردارند که همین عامل، باعث برتری قیمت کانکس ساندویچ پانل نسبت به کانکس‌های ورقی می‌شود.

طراحی و نقشه کشی کانکس
نقشه و نوع طراحی کانکس‌ها نیز از دیگر موارد مؤثر بر تعیین قیمت کانکس محسوب می‌شود. بعضی طرح هایی که برای ساخت کانکس استفاده می شود بسیار ساده و ابتدایی است ولی در برخی موارد دیگر، طرح دارای جزئیات دقیق و زیادی است که همه این موارد در نهایت بر قیمت کانکس اثرگذار است.

کف سازی کانکس
کف سازی کانکس‌ها و متریال به‌کاررفته در ساخت آن، از دیگر فاکتورهایی است که بر روی قیمت تمام شده کانکس اثر می‌گذارد. شرکت های تولید کننده کانکس، در ساخت کف کانکس از مواد متفاوتی استفاده می کنند.کیفیت و مرغوبیت جنسی که برای ساختن کف کانکس به کار می‌رود؛ می‌تواند قیمت کانکس را با نوسان مواجه کند.

نمای بیرونی و درونی کانکس
متریال نمای داخلی و بیرونی کانکس‌ها از عوامل بسیار مهم و تأثیرگذار بر بودجه لازم برای خرید یک کانکس به شمار می‌روند. تجهیزات و نمای داخلی کانکس‌ها می‌تواند از جنس PVC یا MDF باشد. نمای بیرونی کانکس نیز از جنس‌های کامپوزیت، سایدینگ، و… است. شرکت های تولیدکننده کانکس بر اساس سفارش مشتری در طراحی نمای بیرونی و درونی کانکس، از اجناس متفاوتی استفاده می کنند. این که شرکت سازنده، از چه متریال و طرحی در ساخت نمای درونی و بیرونی کانکس بهره ببرد در نهایت باعث تغییراتی در قیمت تمام شده کانکس خواهد شد.

تجهیزات جانبی کانکس‌
از دیگر عوامل مؤثر بر هزینه کانکس تجهیزات جانبی آن کانکس است. به طور مثال قیمت یک کانکس مسکونی شیک و با تمامی تجهیزات کامل حتما از قیمت یک کانکس مسکونی ساده و کوچک بیشتر است. واضح است که دلیل این تفاوت قیمت، در تجهیزات اضافی که در کانکس اولی، اضافه شده است. کانکس‌های مدرن تر و درجه یک از تجهیزات پیشرفته تری نسبت به کانکس های معمولی برخوردار هستند، و این یک فاکتور مهم در تعیین قیمت کانکس است.

کیفیت ساخت؛ اصلی‌ترین عامل مؤثر بر قیمت کانکس‌ها
در پایان باید بیان کرد: یکی از اساسی‌ترین عواملی که قیمت خرید کانکس را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد کیفیت ساخت این کانکس‌ها است. هر چه شرکت سازنده و کادر فنی آن مجرب‌تر باشند، کیفیت ساخت کانکس نیز ارتقا پیدا می‌کند.