تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

چرا کانکس اسکابن

تاریخ انتشار : 2017/05/26

چرا کانکس اسکابن ؟ آیا با کانکس اسکابن آشنایی دارید؟

چرا مشتریان و کارفرمایان محترم جهت خرید کانکس برای پروژه های خود شركت كانكس اسکابن را به یکدیگر توصيه میکنند؟
کانکسهای شرکت کانکس اسکابن که یکی از بزرگترین تولید کنندگان کانکس در ایران میباشد چه ویژگیهایی دارد که مشتریان عزیز آن با خیال راحت به دیگران پیشنهاد می نمایند؟
کانکس خوب و با کیفیت باید دارای ویژگیهای خاصی باشد و تمام این ویژگیها در کانکس اسکابن وجود دارد که در متن زیر بیشتر توضیح میدهیم :
۱-اسکلت کانکس (کانکس اسکابن) :
اسکلت کانکس با استفاده از الكترود AK كه مخصوص جوش سربا لا ميباشد از شكنندگی اسكلت در مقابل جابجائيها تا حد زيادی كاهش ميدهد و باعث استحكام قابل ملاحظه سازه ميشود . كليه توليدات کانکس اسکابن با الكترود AK جوش داده ميشود.
۲-شاسی کانکس (کانکس اسکابن) :
در كانكس هاي با عرض ۳ متر، كه چهارطرف آن كلاف ميشود يك شاخه تير آهن اضافه در زير كانكس جوش داده ميشود و اين عمل استحكام شاسی کانکس را قويتر مينمايد.
۳-وزن کانکس (کانکس اسکابن) :
يكي از عوامل مهم در تعيين مقاومت و عمر كانكس وزن آن ميباشد. استفاده از پروفيل های سبك و شاسی قوطی شده ورق بجای تيرآهن در موقع جابجایی کانکس باعث آسيب ديدگی كانكس و در نتيجه باز و بسته نشدن درب و پنجره ها و يا به عبارتی ديگر باعث تاب برداشتن اسكلت كانكس ميشود و آب بندی كانكس از بين رفته و بهنگام بارش باران از سقف آن آب به داخل كانكس نفوذ ميكند. وزن كانكس های ارزان قيمت حدود ۲۵ الی ۳۵ درصد كمتر از كانكس هاي مرغوب ميباشد.
۴-ورقه های بدنه کانکس (کانکس اسکابن) :
درصورت استفاده از رنگ غير كوره ای در ورق های بدنه و سقف بعد از مدت زمان كوتاهی رنگ پوسته ميكند و باعث زنگ زدگی ميشود كه اين حالت در كانكس های شرکت کانکس اسکابن ديده نميشود.

پرچ آلومينيومی در روي ورق گالوانيزه استحكام كافی نداشته و به راحتي با كوچكترين حركت بريده ميشود اما پرچ فولادی چون هم جنس ورق گالوانيزه ميباشد استحكام بيشتری دارد. كليه توليدات ما با پرچ های فولادی ساخته ميشود.
۵-عایق حرارتی و صوتی کانکس (کانکس اسکابن) :
استفاده از درب و پنجره UPVC قابل مقايسه با در و پنجره آلومينيومی نيست، با استفاده از در و پنجره UPVC آب به داخل كانكس نفوذ نميكند و حرارت داخل كانكس بيشتر از در و پنجره های آلمينيومی قابل كنترل ميباشد. کانکس اسکابن كانكس ها را با پنجره UPVC ساخته و تحويل ميدهد.
۶-پوشش داخلی کانکس (کانکس اسکابن) :
با تجربه نشان داده شده كه ديوار پوش PVC ساخت كارخانه آذران پلاستيك و یا کمپارس، بهترين پوشش و زيبايی نما را دارد چون ديوار پوش PVC آذران پلاستيك و کمپارس ضد احتراق بوده و در مقابل حشرات موذی مثل موريانه مقاوم ميباشد كليه توليدات ما با ديوارپوش های آذران پلاستيك ویا کمپارس ساخته ميشود .
۷-تاسیسات برق داخل کانکس (کانکس اسکابن) :
هنگام استفاده از تأسيسات داخل كانكس مثل كولر و يخچال فريزر بايد در نظرداشت كابلی استفاده شود كه جوابگو باشد لذا كابل استفاده شده در كانكس های ارزان قيمت كابل ضعيف پيش بينی شده و ضعيف بودن كابل باعث آتش سوزی ميشود. کانکس اسکابن كابل نمره۵/۲، ۴ و ۵ را در توليدات خود استفاده مينماید.
۸-کابل برق کانکس (کانکس اسکابن) :
كليد مينياتوري ساخت كارخانه لگراند فرانسه به لحاظ كيفيت بالاي آن در موقع بروز مشكل جريان برق را به موقع قطع مينمايد تجربه به ما نشان داده بعضي از مارك هاي متفرقه جريان برق را بموقع قطع نميكند و باعث آتش سوزی ميشود. استفاده از كابل فويلدار باعث جلوگيری از وجود صدا در ارتباط تلفني ميشود.
۹-کف پوش کانکس (کانکس اسکابن) :
تخته های كف كانكس ها بايد از چوب خارجی و یا ام دی اف کاسپین استفاده شود. در كانكس های ارزان قيمت نئوپان و يا MDF درجه ۳ استفاده ميشود كه معمولاً در مقابل رطوبت و وزن كانكس نميتواند مقاومت كند، کانکس اسکابن، در كف كانكس ها از تخته نو و خارجی استفاده مينماید.
۱۰-حمل و بارگیری کانکس (کانکس اسکابن) :
روي سقف كانكس ها قلاب های قوی بايد نصب شود كه در موقع بلندكردن، قلاب از سقف جدا نشود. در كانكس های ارزان قيمت از قلاب نمره ۱۲ يا ۱۴ استفاده ميكنند كه در خيلی مواقع قلاب از سقف جدا ميشود. قلاب های نصب شده روی كانكس های توليدی شرکت کانکس اسکابن از نمره ۲۰ و یا ۲۲ ميباشد.
۱۱-پوشش بدنه کانکس (کانکس اسکابن) :
استفاده از تسمه بين ورق های پوشش بدنه خارجی كانكس ضمن اينكه نمای كانكس را زيبا ميسازد مقاومت ورق های بدنه را موقع حمل و جابجايی بالا می برد .
۱۲-کانکس چرخدار (کانکس اسکابن) :
لاستيك روكش شده درمقايسه با لاستيك نو درمقابل گرما و آفتاب مقاومت نداشته و روكش آن جدا ميشود. كليه توليدات ما با لاستيك نو عرضه ميشود.
۱۳-سرویس بهداشتی کانکس (کانکس اسکابن) :
كف سرويس بهداشتی توليدی ما فايبرگلاس ساخته شده، و كف با آلومينيوم آب بندی كامل نميشود و تخليه آب از كف سرويس براحتی انجام نميگيرد.
۱۴-آبدارخانه کانکس (کانکس اسکابن) :
كليه كانكس های اسکابن كه آبدارخانه درآنها نصب شده مجهز به هواكش فلزی و یا پلاستیکی درجه یک میباشد چون هواكش های پلاستيكی بدليل فراموشی و روشن ماندن دائم آتش ميگيرد و باعث سوختن كانكس ميشود.

اعتماد شما افتخار ماست
کانکس اسکابن، نامی آشنا در صنعت کانکس و کاراوان با ربع قرن تجربه مفید …………..

دیدگاه ها بسته شده اند.