تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

کانکس آشپزخانه

تاریخ انتشار : 2017/05/26

کانکس آشپزخانه چیست؟

آیا با کانکس آشپزخانه آشنایی دارید؟

کانکس آشپزخانه کانکسی در طرح و ابعاد درخواستی و مشخصات فنی خاص میباشد و جهت پخت و پز غذا و سلف آن در پروژه ها مورد استفاده قرار میگیرد.

کانکس آشپزخانه معمولا به همراه انواع کانکس دیگر مانند کانکس رستوران یا همان کانکس غذا خوری مورد استفاده قرار می گیرد و جزو لاینفک کمپ های پیمانکاری و کارگاهی هستند، چرا که در بسیاری از موارد خریداری غذای آماده به دلیل مسافت زولانی و مسائل بهداشتی میسر نمیباشد.

اگر حجم مواد غذایی اولیه مورد استفاده پرسنل کارگاهی و یا اداری زیاد باشد نیاز به کانکس سردخانه هم احساس خواهد شد (که در مقاله ای دیگر توضیح خواهیم داد)، در غیر اینصورت می توان با خرید و نصب یک یخچال مناسب در داخل کانکس نیاز به سردخانه را برطرف نمود. همچنین برای ایمنی بیشتر می توان کپسول های گاز مورد مصرف را در جایگاهی کوچک متصل به کانکس حتی خارج از آن در نظر گرفت تا امکان هرگونه تجمع گاز در زمان نشتی کپسول را از بین برد.

کانکس آشپزخانه

کانکس آشپزخانه

مشخصات فنی و کلی کانکس آشپزخانه:

۱- شاسی زیر کانکس مقاوم بصورت موازی و یا دور کلاف از تیرآهن های سنگین استاندارد در سایز ۱۴ الی ۱۸به نسبت ابعاد کانکس آشپزخانه.
۲-اسکلت دیواره ها، کف و سقف بصورت یکپارچه از پروفیل های فولادی سنگین ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ بصورت شبکه ای.
۳- پوشش نمای خارجی دیوارها از ورق گالوانیزه سخت فرم دار با رنگ کوره ای الکترو استاتیک به ضخامت ۰/۵ میلی متر و یا آلومینیوم و نمای سقف از ورق گالوانیزه سینوسی به ضخامت ۰/۵میلیمتر همراه با ایزوگام مربوطه.
۴- عایق دیواره و سقف کانکس آشپزخانه از شیت های پلی استایرن فشرده مقاوم در برابر گرما،سرما و صدا ( یا پشم سنگ ) به ضخامت ۴۰ میلیمتر.
۵- اجرای کف داخلی کانکس آشپزخانه از آلومینیوم آجدار و یا سرامیک جهت شستشوی آسان.
۶- پوشش سطوح داخلی دیوارها و سقف از تایل های PVC روکشدار ضد اشتعال و ضد آب روکشدار و یا چاپی شرکت کمپارس و یا ورق آلومینیومی.
۷- دارای درب مقاوم و درزگیری شده و پنجره های و جداره بهمراه فن قوی فلزی جهت جابجایی آسان هوا و بخار ناشی از پخت و پز.
۸- اجرای وایرینگ با استفاده از سیم ها و کابلهای استاندارد با سایزهای متناسب با آمپراژ مصرفی داخل داکت های PVC .
۹- نصب چراغ های روشنائی داخلی فلورسنت زوجی مشبک و روشنائی خارجی توسط چراغ حفاظ دار لگراند ضد آب.
۱۰-نصب کلید و پریز های برق از نوع ضد آب و بارانی درجه یک ایرانی و فیوز مینیاتوری حرارتی نوع صادراتی و ورودی برق توسط کانکتور ۲۵ و یا ۳۲ آمپر.
۱۱- اجرای رنگ آمیزی بدنه خارجی کانکس با رنگ روغنی صنعتی سریع خشک شو به سلیقه کارفرمایان محترم.

کانکس آشپزخانه اسکابن در کارگاه این شرکت با متریال درجه یک و به بهترین نحو ممکن تولید و به کارفرمایان محترم تقدیم میگردد.

در سایت کانکس اسکابن به نشانی https://eskabon.ir برای آشنایی بیشتر شما با کانکس آشپزخانه شرکت کانکس اسکابن و انواع کانکس دیگر به قسمت مقالت کانکس مراجعه نمائید.

کانکس اسکابن با بیش از ربع قرن تجربه مفید آماده تولید کانکس آشپزخانه و انواع کانکس دیگر میباشد.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.