تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

کانکس بوفه

تاریخ انتشار : 2022/02/17

معرفی کانکس بوفه
کانکس بوفه ای به نوعی از کانکس های فروشگاهی اطلاق می شود که به شکل سیار بوده و در ابعاد مختلف نیز طراحی و ساخته می شوند. توجه داشته باشید که کانکس های بوفه ای از پرکاربردترین و پرفروش ترین انواع کانکس های موجود در بازار بوده که با نزدیک تر شدن به سال نو نیز، شاهد افزایش فروش تجهیزات یاد شده هستیم. کانکس های بوفه ای بر اساس نیاز مشتریان و خریداران طراحی می شوند.
در طراحی و ساخت کانکس های بوفه ای، از متریال های گوناگونی استفاده می شود تا بتوان یکی از مقاوم ترین و بهترین انواع کانکس های فروشگاهی را تولید نمود. از مهمترین متریال های مورد استفاده در طراحی کانکس بوفه ای می توان به ورق های گالوانیزه شده ی آهنی و کامپوزیت اشاره نمود. همچنین برای طراحی دکوراسیون داخلی کانکس های یاد شده از شیشه نیز استفاده می شود.
جنس مربوط به دیواره های کانکس های بوفه ای از چوب و پی وی سی بوده که بهترین عایق حرارت اند. امروزه شرکت ها و کارگاه های بسیار زیادی در زمینه طراحی و ساخت انواع کانکس های بوفه ای فعالیت می کنند که شرکت پیش روی شما یکی از معتبرترین برندها در زمینه تولید کانکس های یاد شده می باشد. اگر شما نیز به دنبال راهنمای خرید و استفاده از مقاوم ترین و شیک ترین کانکس فروشگاهی یا بوفه ای هستید، می توانید فرصت ارزنده ی پیش روی خود را از دست ندهید.
کانکس های یاد شده از طراحی و مدل های مختلفی برخوردار بوده که خریداران می توانند با توجه به مکانی که می خواهند از کانکس یاد شده استفاده کنند، بهترین مدل این سازه ها را تهیه و خریداری نمایند. در ادامه مقاله می خواهیم در خصوص انواع کانکس های بوفه ای و قیمت مربوط به این سازه ها، اطلاعات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

انواع کانکس بوفه
کانکس بوفه ای با توجه به طراحی و اشکالی که دارد، به دو مدل مختلف تقسیم بندی می شود. مهمترین انواع کانکس های بوفه ای، عبارتند از:
– کانکس های بوفه ای لوکس: این مدل از کانکس ها در ارگان های بسیار مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل داشتن طراحی جذاب خود، توجه بسیاری از مشتریان را به سوی خود جذب می کند. در طراحی سازه های یاد شده از ورق های کامپوزیتی استفاده می کنند. همچنین برای طراحی دکور داخلی کانکس های یاد شده اسکابن نیز از چوب بهره مند می شوند.
– کانکس های بوفه ای ساده: از پرکاربردترین انواع کانکس های بوفه ای، می توان به مدل های ساده ی آن اشاره داشت که معمولا از جنس ورق های فولادی گالوانیزه طراحی شده و از قیمت بسیار ارزانی نیز برخوردارند. اگر شما نیز به دنبال خرید ارزان ترین و مقاوم ترین انواع کانکس های بوفه ای هستید، می توانید خرید کانکس بوفه ساده اسکابن را در اولویت های خود قرار دهید.
شما می توانید جهت بررسی مشخصات فنی و ویژگی های مربوط به کانکس های بوفه ای، از همین وب سایت پیش روی خود اقدام نموده و اطلاعات کامل و جامعی را به دست آورید. همچنین کاربران می توانند جهت بررسی تصاویر مربوط به سازه های مذکور، از صفحه ی نخست وب سایت ما اقدام نمایید.

کانکس بوفه اسکابن

کانکس بوفه اسکابن

 

کاربرد کانکس بوفه
یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که سبب محبوبیت کانکس بوفه اسکابن شده است، کاربرد و موارد استفاده از تجهیزات یاد شده می باشد. شما می توانید قبل از خرید و استفاده از کانکس های بوفه ای، اطلاعاتی را در خصوص کاربرد مربوط به سازه های مذکور به دست آورید. مهمترین موارد استفاده از کانکس های بوفه ای، عبارتند از:
– مناسب برای استفاده در سطح مدارس
– مناسب برای استفاده در سطح مراکز درمانی
– مناسب برای استفاده در راه آهن ها
– مناسب برای استفاده در دانشگاه ها
– مناسب برای استفاده در سطح شهر
شما می توانید کانکس مدنظر خود را به بهترین شکل ممکن طراحی نموده و از قفسه های مختلف برای طراحی داخلی آن استفاده نمایید. همچنین می توانید جهت نگه داری مواد غذایی فاسد شدنی نیز، یک عدد یخچال ویترینی در داخل کانکس خود قرار دهید.

کانکس بوفه

کانکس بوفه

هزینه های ساخت و طراحی کانکس بوفه
هزینه های طراحی و ساخت کانکس بوفه اسکابن، بسیار متغیر می باشد چرا که هزینه های ساخت کانکس یاد شده به مولفه ها و پارامترهای بسیار متعددی بستگی دارد. از مهمترین آیتم های موثر در قیمت نهایی کانکس های بوفه ای، عبارتند از:
– ابعاد مربوط به کانکس
– متریال مورد استفاده در طراحی کانکس
– نوع کانکس
– هزینه های مربوط به حمل کانکس
– هزینه های مربوط به طراحی دکور داخلی کانکس
توجه نمایید که ابعاد و اندازه ی کانکس های بوفه ای، می تواند تاثیر بسیار زیادی را در قیمت نهایی سازه های مذکور داشته باشد. شما می توانید با توجه به قدرت مالی در اختیار خود، مناسب ترین و بهترین انواع کانکس فروشگاهی یا بوفه ای را تهیه نموده و آن را مورد استفاده قرار دهید.

کانکس اسکابن ، یکی از بزرگترین تولی کنندگان کانکس بوفه و انواع کانکس دیگر در ایران میباشد.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.