تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

کانکس ترموود

تاریخ انتشار : 2019/11/03

کانکس ترموود

آیا با کانکس ترموود آشنایی دارید؟

کانکس ترموود نمای بسیار دارد و عملا جای کانکس چوبی را گرفته است.

درصنعت کانکس و پیش ساخته به سمت بیرونی یک کانکس نمای کانکس گفته می‌شود و یک کانکس مانند هر تولیدات صنعتی و یا ساختمانی دیگری دارای نمای خارجی و ظاهر مشخصی است. نمای کانکس همانند نمای یک ساختمان در واقع دارای هویتی خاص میباشد.

امروز نمای خارجی کانکس خصوصا برند اسکابن کانکس دارای اهمیت ویژه ایست، چرا که کاربر پیش از هر چیز ابتدا با نمای کانکس مواجه می شود و نمای کانکس تاثیر زیادی در ذهن مخاطب هنگام ورود به کانکس دارد. با توجه به اینکه نمای کانکس مانند نمای ساختمان در مقابل عوامل جوی قرار دارد در انتخاب مصالح برای نمای کانکس باید دقت شود تا نمای ساخته شده اولا در مقابل عوامل جوی مقاوم بوده و در ثانی زیبایی لازم را داشته باشد.

کانکس ترموود

کانکس ترموود

کانکس ترموود را میتوان بصورت تلفیقی اجرا نمود تا یک اختلاف متریالی و یا یک ساختار شکنی در نما ایجاد نمود و به زیبایی آن اضافه نمود که ما نیز این کار را در پروژه های زیادی انجام دادیم که اکنون این طراحی که توسط اسکابن کانکس برای این شرکتها ثبت و حق اجرای این طرح تنها برای آنها میباشد که توسط این شرکت اجرا میگردد.
در نمونه کانکس چوبی ترموود گاهاً دیده شده که از مواد مضنوعی چون وود پلاست، سایدینگی فلزی طرح چوب و یا چوبهای متفرقه استفاده گردیده که شاید بتواند نیاز مشتری را نیز برآورده کند ولی تمامی این موارد نمیتواند جایگاه کانکس ترموود را بگیرد زیرا چوب به لحاظ بصری نمای خود را دارد و هیچ چیز نمیتواند جایگزین چوب باشد.

از کانکس های پر مخاطب د بازار امرو، کانکس ترموود است و دیگر محصول شرکت اسکابن کانکس میباشد.
قبل از آن نیز کانکس های چوبی با استفاده از چوبهای متفرقه نیز در کانکس چوبی استفاده میشد ولی به دلیل عدم مقاوت چوبهای روسی در برابر شراط جوی و نگهداری پس از اجرا همیشه تمام شرایط را در نظر میگرفتیم تا کانکس چوبی بعد از اجرا به مشکل نخورد. ولی امروز با تکنولوژی جدید و مواد و مصالح مقاوم به راحتی میتوانیم کانکس چوبی با نمای ترموود را به مخاطبان عزیز پیشنهاد کنیم. نحوه اجرا کانکس چوبی با استفاده از مواد ترموود میباشد زیرا کانکس ترموود به لحاظ بصری یک المان شهری محصوب میشود و در سطح شهر با سیستم شهری بسیار هارمونی دارد.

کانکس ترموود اسکابن را بیشتر در فضاهای شهری استفاده میکنند و بیشتر مخاطب های ما کسانی هستند که برای کانکس فروشگاهی از کانکس ترموود استفاده میکنند.
اجرای کانکس ترموود را مشابه کانکس های دیگر است ولی با این تفاوت که نمای بیرونی آن از ترموود یا چوب روسی میباشد که خود دلایل مختص خود را دارا می باشد. چهت عدم شکستگی چوب ترموود باید حتماً زیر کار آن توسط چوب اشباع انجام پذیرد بعد از انجام و اجرای چوب اشباع میتوان ترموود ها را روی آن اجرا نمود اما اکثراً به دلیل هزینه و مدت اجرا از این کار در کانکس ترموود صرف نظر میکنند.

اسکابن کانکس: بزرگترین مجری کانکس ترموود و انواع کانکس دیگر………………

دیدگاه ها بسته شده اند.