تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

کانکس دست دوم

تاریخ انتشار : 2015/10/22
کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم اسکابن

 

کانکس دست دوم، به کانکسی گفته میشود که مشتریان و کارفرمایان محترم قبلا از شرکت کانکس سازی اسکابن خریداری نموده و پس از مدتی استفاده قصد فروش آن را دارند.
کانکس دست دوم شرکت کانکس اسکابن را به دلیل کیفیت بالا میتوان مجددا خریداری و استفاده نمود. کانکس دست دوم و یا همان کانکس کارکرده، در صورت نیاز به تعمیرات در کارگاه کانکس اسکابن بازسازی و تعمیر میگردد.

کلیه شرکتها اعم از شرکتهای دولتی ویا شرکتهای خصوصی، پیمانکاران ساختمانی، راهسازی و شهرسازی و اشخاص حقیقی و حقوقی، در صورتیکه میخواهند هزینه کمتری از بابت خرید کانکس بپردازند، میتوانند از کانکس دست دوم اسکابن استفاده نمایند.

مشخصات فنی عمومی کانکسهای دست دوم تولیدی شرکت اسکابن:

استراکچر دیواره ها، کف و سقف کانکس، بصورت یکپارچه از پروفیل های ERW فولادی سنگین ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ بصورت مشبک .
تعبیه ی هوک های قوی به همراه استیفرهای تقویت شده روی ستون های اصلی، از میلگرد نمره ۲۲ جهت بارگیری و جابجایی کانکس دست دوم.
شاسی کشی مقاوم بصورت موازی با پل های عرضی از تیرآهن IPE استاندارد در سایزهای ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، متناسب با ابعاد کانکس و در صورت چرخدار بودن، اجرای مالبند و لاستیک دست دوم.
کلیه ی اتصالات استراکچرکانکس دست دوم، از نوع جوش ممتد در نقاط مختلف با الکترودآما نوع حرفه ای همراه با اجرای کوتینگ زینکرومات به ضخامت ۴۰ میکرون.
پوشش نمای خارجی دیوارها از ورق گالوانیزه سخت فرم دار با رنگ کوره ای الکترو استاتیک به ضخامت ۰/۵ میلی متر و نمای سقف از ورق گالوانیزه ساده به ضخامت ۰/۵ میلیمتر همراه با ایزوگام مربوطه.
عایق دیواره و سقف کانکس از شیت های پلی استایرن فشرده مقاوم در برابر گرما،سرما و صدا به ضخامت ۴۰ میلی لیتر.
نصب ورق های بدنه و سقف بوسیله ی پرچ های آلومینیومی – فولادی سر پهن با فواصل بسیار کم.
تسمه کوبی در نقاط over lab ورقها با نبشی و تسمه های آلومینیومی .
اجرای کف داخلی کانکس از تخته های استاندارد MDF با ضخامت ۱۶ میلی متر مقاوم در برابر لرزش و صدا.
اجرای کفپوش منقوش ضد آب لینو لئوم طرح LG که روی تخته کف تثبیت می گردد.
پوشش سطوح داخلی دیوارها و سقف از تایل های PVC روکشدار ضد اشتعال سفید یا شیت های MDF به قطر ۳ و یا ۶ میل، بنا به درخواست خریدار محترم.
درب و پنجره های تلفیقی از پروفیل های آلومینیوم رنگی الکترو استاتیک آنودایز شده مشبک با مرغوبترین یراق آلات و شیشه های رنگی و رفلکس یا ساده به همراه توری بیرونی جهت جلوگیری از ورود حشرات و فاقد درز جهت ورود گرد و غبار ، آب بندی شده با چسب سیلیکونی.
اجرای وایرینگ با استفاده از سیم ها و کابلهای استاندارد با سایزهای متناسب با آمپراژ مصرفی داخل داکت های PVC .
نصب چراغ های روشنائی داخلی فلورسنت زوجی مشبک و روشنائی خارجی توسط چراغ حفاظ دار لگراند.
نصب کلید و پریز های برق از نوع درجه یک ایرانی به همراه فیوز مینیاتوری حرارتی نوع صادراتی و ورودی برق توسط کانکتور ۳۲ آمپر سوکتی در بدنه ی بیرونی کانکس.
اجرای رنگ آمیزی بدنه ی خارجی کانکس با رنگ روغنی صنعتی سریع خشک.