تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

کانکس فروشگاهی

تاریخ انتشار : 2019/11/11

کانکس فروشگاهی چیست؟ قیمت کانکس فروشگاهی چند است؟ کانکس فروشگاهی جهت چه مصارفی در کانکس اسکابن تولید میگردد؟

کانکس فروشگاهی، جهت عرضه کالاهای متفاوت در بازارها، فروشگاه های فصلی مانند بهاره، پاییزه وغیره قابل توجه می باشد.

تقریبا زمانی که عرضه کالاها زودتر از موعد تجهیز فضای فروش سر میرسد نیاز به این نوع کانکس بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود تا بتوان با تجهیز فوری محل فروش کالاهای مورد نظر را زودتر به مشتریان محترم عرضه نمود و یا زمانی که امکان ساخت و ساز به صورت سنتی به هر دلیلی امکانپذیر نمی باشد نیز نیاز به کانکس فروشگاهی بیشتر احساس می شود.

کانکس فروشگاهی را میتوان در ابعاد و طرحهای متفاوت تولید نمود.

کانکس فروشگاهی را می توان با انواع متریال شامل: کانکس فروشگاهی گالوانیزه، کانکس فروشگاهی کامپوزیت، کانکس فروشگاهی سایدینگ، کانکس فروشگاهی آلومینیومی و انواع دیگر آن را دو دو نوع ثابت و سیار تولید نمود.

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

مشخصات فنی کانکس فروشگاهی، همانند کانکس های دیگر دارای کانکس فروشگاهی تیپ ۱، کانکس فروشگاهی تیپ ۲، کانکس فروشگاهی تیپ ممتاز، کانکس فروشگاهی تیپ ویژه، کانکس فروشگاهی تیپ ساندویچ پانل و کانکس فروشگاهی سفارشی میباشد که جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به بخش مشخصات فنی کانکس مراجعه نمایید.

کانکس فروشگاهی سیار می تواند به گونه ای طراحی شود که در آن قفسه هایی تعبیه شده وتمام اجناسی که قرار است در این فروشگاه پیش ساخته به نمایش و فروش گذاشته شود در این قفسه ها چیده شود ویا اضلاع آن را می توان شیشه خور با ابعاد بزرگ در نظر گرفت به گونه ای که تمام اجناس چیده شده داخل کانکس فروشگاهی به خوبی قابل ملاحضه باشد.

کانکس فروشگاهی را میتوان جهت مصارفی همچون: کانکس فروشگاهی ساده، کانکس فروشگاهی مطبوعات، ادارات نمایشگاههای موقت، کانکس فروشگاهی بیمارستانی، کانکس فروشگاهها و مغازه داران، کانکس فروشگاهی شرکتها، کانکس فروشگاهی خیابانی، کانکس فروشگاهی کارگاهی، کانکس میادین میوه و تره بار، کانکس فروشگاهی سازمانها و نهادها، کانکس فروشگاهی آموزشگاه ها و مدارس و مصارف دیگر تولید نمود.

دیدگاه ها بسته شده اند.