تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

کانکس چوبی

تاریخ انتشار : 2021/08/21

کانکس چوبی ، کانکسی زیبا با مزیتهای خاص

یکی از شیک ترین و لاکچری ترین انواع کانکس های موجود در بازار را، کانکس چوبی شکل داده است که این سازه ها از متنوع ترین و مقاوم ترین انواع چوب ها، تهیه و طراحی می شوند و شما نیز می توانید با توجه به علاقه مندی خود، بهترین کانکس های چوبی را تهیه نموده و آن را در محیط مدنظرتان مورد استفاده قرار دهید. توجه داشته باشید که در طراحی و ساخت انواع کانکس های چوبی، از اسکلت بندی های فولادی و آهنی استفاده می شود که این امر میزان مقاومت کانکس های چوبی را افزایش داده و خریداران می توانند تحت سخت ترین و بدترین شرایط آب و هوایی نیز از کانکس مذکور، استفاده نمایند. اگر شما هم قصد دارید تا یکی از مقاوم ترین انواع کانکس های موجود در بازار را تهیه کرده و آن را در مناطق کوهستانی و جنگلی، مورد استفاده قرار دهید، توصیه می شود که برای خرید کانکس مدنظرتان، از وب سایت شرکت های معروف، اقدام کنید. قیمت مربوط به کانکس های چوبی، با توجه به نوع چوبی که در طراحی آنها استفاده می شود، بسیار متغیر خواهد بود. همچنین از دیگر آیتم ها و گزینه هایی که در قیمت نهایی کانکس های چوبی تاثیرگذارند، می توان به مواردی مانند ابعاد مربوط به کانکس ها، نوع طراحی، نوع کاربری، هزینه های مربوط به جابجایی کانکس، هزینه های مربوط به اجرای کانکس و غیره اشاره کرد. شما می توانید برای مشاهده متنوع ترین انواع کانکس های چوبی، از همین وب سایت ما اقدام نموده و با بررسی هر یک از کانکس های مذکور، بهترین مدل آن را، سفارش دهید. امروزه بسیاری از کلبه های چوبی در مناطق ییلاقی و کوهستانی، جای خود را به کانکس های چوبی داده اند و همین امر سبب شده تا شاهد افزایش میزان فروش کانکس های چوبی، باشیم.

موارد استفاده از کانکس چوبی
بی شک یکی از اصلی ترین و اساسی ترین موضوعاتی که سبب شده تا امروزه بسیاری از مردم در مشاغل و حرفه های مختلف، به دنبال راهنمای خرید کانکس چوبی باشند را، کاربرد بسیار گسترده این سازه ها شکل داده است. شما نیز می توانید قبل از اینکه یکی از مرغوب ترین و لوکس ترین انواع کانکس های چوبی را تهیه و خریداری کنید، راجع به موارد استفاده از این سازه ها، اطلاعات کامل و دقیقی را به دست آورید. مهمترین و بارزترین کاربرد مربوط به کانکس چوبی، عبارتند از:
– مناسب برای استفاده در باغ های تفریحی و شخصی
– مناسب برای استفاده در رستوران های مختلف
– مناسب برای استفاده در کافی شاپ
– مناسب برای استفاده در مناطق گردشگری
– مناسب برای استفاده در پارک ها
– مناسب برای استفاده در مناطق اسکان مسافر
– مناسب برای استفاده در کارگاه های تولید قارچ
– مناسب برای استفاده در گلخانه هاهمچنین شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود، قسمت داخلی کانکس تان را طراحی نمایید. برای مثال می توانید قسمتی از فضای کانکس مذکور را به آشپزخانه، اتاق خواب و سرویس بهداشتی اختصاص داده و قسمتی را نیز در جهت سالن نشیمن ، مورد استفاده قرار دهید. ابعاد مربوط به هر یک از انواع کانکس های چوبی طراحی شده، با یک دیگر بسیار متفاوت بوده و خریداران می توانند با توجه به نیاز خود، مناسب ترین کانکس را، سفارش دهند. هزینه های مربوط به استفاده از کانکس های چوبی، بسیار ارزان تر و معقول تر از کانکس های دیگر می باشد چرا که قیمت مربوط به چوب در مقایسه با سایر متریال های مورد استفاده در کانکس ها، ارزان تر خواهد بود.

کانکس چوبی

کانکس چوبی

انواع چوب های مورد استفاده در طراحی کانکس چوبی
لازم به ذکر می باشد که در طراحی و ساخت کانکس چوبی اسکابن، از چوب های بسیار متنوعی استفاده می شود که خریداران می توانند با توجه به قدرت مالی خود، مناسب ترین چوب را در طراحی کانکس خود، انتخاب کنند. مهمترین چوب های مورد استفاده در طراحی کانکس چوبی، عبارتند از:
– چوب روسی: چوب روسی از نقش و طراحی بسیار جذاب و زیبایی برخوردار می باشد که فرایند سمباده کشیدن و فرم دهی در این مدل از چوب ها به آسانی صورت گرفته و شما می توانید لوکس ترین کانکس را به کمک چوب روسی، برای خود طراحی کنید.
– چوب ترموود: یکی از معروف ترین و مدرن ترین انواع چوب های مورد استفاده در طراحی کانکس های چوبی را، چوب ترموود شکل داده است که مقاومت بسیار بالایی را در برابر نفوذ رطوبت و موریانه ها داشته و شرکت ما توانسته است در طراحی شیک ترین کانکس های چوبی، از چوب ترموود استفاده نماید.
– چوب لمبه: چوب لمبه یکی از ارزان ترین انواع چوب های مورد استفاده در طراحی کانکس های چوبی می باشد که استحکام بالایی را در برابر شرایط مختلف آب و هوایی دارد. اگر به دنبال خرید ارزان ترین انواع کانکس های چوبی هستید، می توانید کانکس های چوبی لمبه را در اولویت های خرید خود قرار دهید.

مشخصات کلی مربوط به کانکس چوبی
کانکس چوبی نیز مانند بسیاری از کانکس های موجود در شرکت ما، یک سری از مهمترین مشخصات فنی را به خود اختصاص داده اند که شما هم می توانید قبل از ثبت سفارش مد نظرتان، در مورد این مشخصات اطلاعات ارزشمندی را به دست آورید. مهمترین مشخصات فنی متعلق به کانکس های چوبی، عبارتند از:
– نمای بیرونی کانکس های چوبی از چوب می باشد
– در سقف و کف کانکس های چوبی از سرامیک و پارکت استفاده کرده اند
– اسکلت مربوط به کانکس های چوبی از فلز می باشد.
– هیچ گونه محدودیتی در طراحی کانکس های چوبی وجود ندارد.

مزیت های استفاده از کانکس های چوبی اسکابن
استفاده از کانکس چوبی، مزیت های گوناگونی را بر عهده دارد که از اصلی ترین مزیت های مربوط به استفاده از کانکس های چوبی، می توانیم به گزینه ها و موارد زیر اشاره کنیم:
– کانکس چوبی ضد زلزله می باشد.
– شما می توانید بهترین سیستم گرمایشی و سرمایشی را در طراحی کانکس های چوبی، مورد استفاده قرار دهید.
– کانکس های چوبی عایق خوبی در برابر رطوبت، سرما و گرما می باشد.

امروزه بسیاری از مردم در مناطق کوهستانی و جنگلی، به دنبال راهنمای استفاده از بهترین انواع کانکس چوبی هستند. شما نیز میتوانید با توجه به علاقه مندی خود، استفاده از کانکس چوبی و آشنایی با قیمت کانکس را در اولویت های خود قرار داده و برای ثبت سفارش نیز از وب سایت کانکس اسکابن اقدام کنید.

دیدگاه ها بسته شده اند.