تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

گوگل فارسی و اسکابن

تاریخ انتشار : 2017/12/20

شرکت اسکابن، یکی از شرکتهای میباشد که آگهی آن در گوگل فارسی ثبت شده و از این طریق مشاوره فراوانی به مخاطبان داده شده است.

آیا با گوگل فارسی آشنایی دارید؟
آیا میدانید سایت گوگل فارسی اولین آگهی نامه فارسی با دامنه فارسی میباشد؟
آیا میدانستید اکثر کانکس سازی های بزرگ در سایت گوگل فارسی آگهی دارند.

یکی از مزایای سایت گوگل فارسی (net.گوگل) ایجاد بستری مناسب هم برای کسب و کار و هم برای مخاطبین عام میباشد. در گوگل فارسی میتوانید هم شغل خود اعم از فروشگاه، مغازه، شرکت و یا …. ثبت نموده و یا اگر اجناس نو و یا دست دومی دارید در معرض دید کاربران قرار دهید.

در مورد اطلاعات کامل در مورد نحوه ثبت آگهی میتوانید مانند شرکت اسکابن به قسمت قوانین و شرایط ثبت آگهی مراجعه نمایید.

تیم سایت آگهی گوگل فارسی همواره میکوشد تا رضایت شما آگهی دهندگان محترم را فراهم نماید، از این رو خواهشمند است کلیه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به ایمیل سایت گول فارسی به آدرس: farsinet94@gmail.com ارسال نمایید.

آیا با نحوه ارسال آگهی در سایت گوگل فارسی اشنایی دارید؟

شما کاربران گرامی میتوانید در صفحه اصلی سایت گوگل فارسی با کلیک بر روی ارسال آگهی و آگهی رایگان یا ثبت نام وارد اولین مرحله ثبت نام شده و با ایجاد یک حساب کاربری آگهی مورد نظر خود را ثبت نمایید.

توجه داشته باشید با گذاشتن برچسب داخل آگهی در جستجوگر گوگل بهتر دیده میشوید. در ضمن برچسبها را با گاما (ویرگول خارجی) و بدون فاصله جدا نمایید. مانند: زمین,فروش زمین,زمین تجاری

*** بروز رسانی آگهی ***

طبیعتا با ارسال آگهی های دیگر بعد از آگهی شما، آگهی های ارسالی شما در رتبه پایین تر قرار خواهد گرفت، با کلیک بر روی افزونه نردبان در صفحه من میتوانید آگهی خود را مجددا به ابتدای صفحه آگهی ها و یا قسمت آگهی های مربوطه ارسال نمایید و یا با ویژه کردن، آگهی خود را بمدت یکماه در قسمت فوری قرار دهید.

در ضمن بخاطر داشته باشید بر اساس تجربیات شرکت اسکابن، در سایت گوگل فارسی آگهی هایی که ضد اخلاقی بوده و شئونات و قوانین کشور ایران را رعایت ننمایند در این سایت تایید نخواهند شد.

در پایان خواهشمند است در صورت نیاز از صفحه آگهی کانکس اسکابن در سایت گوگل فارسی بازدید نمائید.

آدرس سایت گوگل فارسی: net.گوگل

دیدگاه ها بسته شده اند.