تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

کانکس سرویس بهداشتی

تاریخ انتشار : 2021/08/31

کانکس سرویس بهداشتی اسکابن، ارمغان بهداشت و سلامتی

اهمیت سرویس­های بهداشتی در زندگی و سلامت انسان
پیش از ورود به بحث کانکس سرویس بهداشتی اسکابن باید توجه داشت که، اهمیت بهداشت عمومی، بالا بردن کیفیت بهداشت و سلامت، یکی از شاخص های پیشرفت و رفاه در جوامع بشری است. نیاز به مقوله بهداشت فردی، یکی از نیازهای اولیه انسان به شمار می رود و انجام قضای حاجت برای هر انسان یک نیاز هر روزه و ضروری برای او محسوب می شود. در ضمن با تاکیدهایی که دین مبین اسلام بر رعایت نظافت فردی و اجتماعی دارد؛ خواه ناخواه، توجه به ملاحظات بهداشتی امری با اهمیت بالا در نظر گرفته می شود. سرویس بهداشتی، یکی از اساسی ترین ملزومات زندگی بشری است. قدر و اهمیت این مسئله به حدی است که از سوی سازمان ملل متحد یک روز از سال را به نام روز جهانی توالت (World Toilet Day ) نام گذاری کرده اند.

با توجه به لزوم توجه شرکت ها و مجموعه های صنعتی به ساخت انواع مختلف سرویس بهداشتی، کانکس سرویس بهداشتی یکی از تولیدات مهم شرکت کانکس سازی اسکابن است. این نوع سازه های پیش ساخته بر اساس نیاز و درخواست مشتری طراحی و ساخته می شوند. موارد کاربرد آن ها را می توان در پروژه های عمرانی- ساختمانی، در فواصل معین در کنار جاده ها و اماکن عمومی، مجتمع های اداری و مسکونی، پارک ها و هرجایی که محل تجمع افراد باشد. نام برد. این نوع کانکس ها با نام های دیگری از جمله کانکس توالت سیار ، سرویس بهداشتی پرتابل ، کانتین سرویس بهداشتی نیز نام گذاری می شوند.
کانکس سرویس بهداشتی، یکی از انواع کانکس ها است که نیاز به آن ها و لزوم استفاده از آن ها نیاز به هیچ توضیحی ندارد. این کانکس ها بر اساس یک نیاز مهم انسانی طراحی و ساخته می شوند و هیچکس در لزوم استفاده از آن ها تردیدی ندارد. مزیت این سازه های پیش ساخته، قابلیت جابجایی و انتقال آن است. شما این امکان را دارید که این سازه را در مکان های مختلف، قرار دهید. در بسیاری از پروژه های عمرانی که در بیرون از محیط زندگی شهری در حال انجام است، استفاده از کانکس سرویس بهداشتی یک راه حل فوری و ارزان برای نیازهای بهداشتی افراد دخیل در آن پروژه عمرانی به شمار می رود. یا برخی از این کانکس ها برای استفاده مسافران در کنار جاده ها تعبیه شده است، که یک اقدام رفاهی مناسب جهت تسهیل در رفت و آمد انسان ها به شمار می رود.

انواع کانکس سرویس بهداشتی
کانکس های سرویس بهداشتی در مدل های ثابت و سیار طراحی می شوند. البته این سازه ها دارای ویژگی های دیگری نیز هستند. در زمان ساخت با توجه به سفارش مشتری کانکس ها می تواند یک چشمه(هر توالت بهداشتی، یک چشمه نامیده می شود)، یا چند چشمه باشند؛ اینکه یک کانکس دارای چند چشمه باشد، بر اساس تعداد افرادی است که قرار است از این کانکس استفاده کنند، قابل سفارش گذاری است و کانکس های یک چشمه برای مکان هایی مناسب است که تعداد افراد استفاده کننده از ان مکان بسیار محدود باشد. کانکس سازی اسکابن انواع کانکس تک چشمه، دو یا چند چشمه را با توجه به نیاز و سفارش مشتری طراحی و تولید می کند.
سرویس بهداشتی تک چشمه
کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه، طراحی بدون راهرو دارد و امکاناتی از قبیل روشویی و ست آینه در درون کانکس قرار می گیرد.
سرویس بهداشتی دو چشمه
سرویس بهداشتی دو چشمه، دارای یک راهروی جانبی نیز می باشد و روشویی نیز داخل راهرو تعبیه می شود.
سرویس بهداشتی چند چشمه
در این کانکس ها به دلیل تعدد چشمه و ابعاد سازه، در هر شرایطی یک راهرو وجود دارد، این راهروها ارتباط سرویس های بهداشتی را تامین می کند. در راهرو دستشویی، نیز معمولا روشویی هم تعبیه می شود.
سرویس بهداشتی با حمام
این نوع کانکس های سرویس بهداشتی علاوه بر دارا بودن چشمه به یک حمام نیز مجهز هستند. سرویس بهداشتی و حمام در این سازه ها می تواند در کنار هم یا به صورت مجزا طراحی شوند.
تاسیسات داخلی کانکس سرویس بهداشتی اسکابن
 اجرای سرویس بهداشتی کامل حمام و توالت ایرانی و فرنگی با مرغوب ترین چینی آلات به همراه وان زیر دوشی و سرویس آینه و ضمائم مربوطه و در صورت لزوم آبگرمکن، فلاش تانک و تهویه ی برقی بنا به درخواست خریدار محترم در این سازه اجرایی خواهد شد.
 اجرای کف سرویس های بهداشتی توسط فایبر گلاس سرامیک شده (فایبر سرامیک) یکپارچه یا ورق های آلومینیومی آجدار به ضخامت حداقل ۷/۰ میلی متر و یا ۲ میلی متر مطابق درخواست خریدار محترم.
 اجرای تاسیسات آب سرد و گرم از لوله و اتصالات پلی اتیلن مرغوب به صورت روکار و نصب شیرآلات سرویس های بهداشتی و آبدارخانه از نوع مرغوب اصل و طرح شیبه یا قهرمان بنا به درخواست خریدار محترم.
 اجرای رنگ آمیزی بدنه ی خارجی کانکس با رنگ روغنی صنعتی سریع خشک.

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

امتیازات کانکس سرویس بهداشتی اسکابن
مواد اولیه به کار رفته در ساخت کانکس سرویس بهداشتی اسکابن، از بهترین مواد و متریال های موجود در بازار می باشد. تمامی استانداردهای لازم برای سازه های پیش ساخته در این سازه ها عملیاتی و رعایت شده است. عمر این کانکس ها با توجه به شرایطی که این سازه ها در آن قرار دارند بسیار بیشتر از نمونه های مشابه موجود در بازار است.
شرکت کانکس اسکابن در ساخت بدنه کانکس سرویس بهداشتی از ورق گالوانیزه فرم دار بهره می برد. برای تجهیز بدنه داخلی کانکس از جنس پی وی سی دارای عایق استفاده می شود.
در تولید کف سازه، از فایبرگلاس سراسری و یک تکه استفاده می شود. این کار باعث می شود که کف کانکس ها به راحتی نظافت شود،
برای دفع فضولات و آب های کانکس از مواد ویژه ای استفاده شده تا کمترین میزان نشتی و بو را در محیط سازه تولید کند.
امتیازات کانکس سرویس بهداشتی به سرویس بهداشتی های سنتی
 مقاومت عالی در برابر زلزله و سایر بلایای طبیعی
 فقدان آلودگی محیطی توسط سازه پیش ساخته
 قابلیت جابجایی و انتقال سازه به مکان های دلخواه
 حداقل زمان و هزینه برای طراحی و تولید سازه
 قابلیت فروش و انتقال مالکیت سازه

با توجه به مقدمه ذکر شده در بالا کانکس سرویس بهداشتی یکی از تولیدات شرکت کانکس سازی اسکابن است این نوع سازه های پیش ساخته بر اساس نیاز و در خواست مشتری طراحی و ساخته می شوند. موارد کاربرد آن ها را می توان در پروژه های عمرانی- ساختمانی، در فواصل معین در کنار جاده ها و اماکن عمومی، مجتمع های ادارای و مسکونی، پارک ها و هرجایی که محل تجمع افراد باشد. نام برد.
شرکت کانکس سازی اسکابن به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تولید و طراحی انواع کانکس ها و سازه های پیش ساخته و با پیشینه ای درخشان در صنعت کانکس سازی کشور مفتخر است که در جهت ارتقای سلامت جامعه و هموطنان عزیز، کانکس سرویس بهداشتی اسکابن را با کیفیتی عالی و بر طبق استانداردهای روز صنعت کانکس سازی، طراحی و تولید کرده و به متقاضیان محترم این نوع سازه های پیش ساخته عرضه می کند
برای خرید و سفارش کانکس سرویس بهداشتی اسکابن، با طراحی جذاب، کیفیتی عالی، قیمت کانکس مناسب و متریالی مرغوب با مرکز فروش شرکت اسکابن تماس بگیرید