تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

قیمت کانکس مسکونی

تاریخ انتشار : 2021/08/05

قیمت کانکس مسکونی اسکابن؛ ارزان و به صرفه
کانکس مسکونی به علت قابلیت ها و مزایای فراوانی که دارد بیش از یک دهه است که در ایران رایج شده است، همچنین  قیمت کانکس مسکونی نسبت به سازه های سنتی و پر خرج به صرفه و اقتصادی است و این مزیت در کنار سرعت بالای ساخت، موجب استقبال بسیار بالا از این سازه سکونتگاهی شده است. این سازه ها بر اساس سفارش مشتری و در اندازه های متنوع ساخته می شود. و امکانات و قابلیت های یک واحد سکونتگاهی را به طور کامل دارا می باشند. امروزه به دلیل کاهش زمین و بالا بودن قیمت مصالح و ساخت و سازهای سنتی، کانکس مسکونی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.
کانکس مسکونی را می توان با هر نقشه و سلیقه ای طراحی و اجرا کرد. در طراحی این سازه ها، یکی از عوامل اصلی فضای موجود است، و در ضمن در ساخت این واحدهای سکونتی از مصالح سازگار با محیط زیست استفاده می شود. البته باید توجه داشت که استفاده از هر مصالحی برای ساخت کانکس مسکونی ارتباط مستقیمی با شرایط محیطی و اب و هوای محل نصب کانکس دارد.
همانطور که گفتیم با آگاهی افراد از مزایای کانکس مسکونی، استفاده از کانکس مسکونی در مناطق مختلف کشور رواج پیدا کرده است. این مسئله دلایل بسیار زیادی دارد یکی از مهم ترین این دلایل، به صرفه بودن هرینه نصب و اجرای یک کانکس در برابر هزینه های سنگین ساخت و سازهای سنتی است. کانکس مسکونی و قابلیت ها و امکانات آن بسیاری را بر آن داشته که به سمت استفاده از سازه های پیش ساخته مسکونی بروند و از مزایای این سازه های سکونتگاهی در جهت رفاه و آسایش بیشتر خود به بهترین شکل استفاده کنند.
از مزایای مهم انتخاب و خرید کانکس مسکونی می توان به موارد زیر اشاره کرد: قیمت بسیار عالی و اقتصادی کانکس مسکونی در قیاس با سازه های مسکونی سنتی، امکان حمل و نقل و جابجایی این سازه ها، کیفیت بسیار بالای ساخت و مقاومت بسیار خوب در مقابل بلایای طبیعی مثل سیل و زلزله، سهولت و سرعت بالای ساخت، جذابیت و تنوع فراوان نقشه و طرح های ساخت.

قیمت کانکس مسکونی وابسته به چه عواملی است؟
در مورد عوامل موثر در قیمت کانکس مسکونی باید گفت: عوامل تاثیرگذار بر قیمت این سازه ها بسیار مشابه با عوامل اثرگذار بر واحدهای سکونتگاهی سنتی هستند. همان طور که سازندگان یک واحد مسکونی سنتی پیش از شروع کار، یک برآوردی را برای هزینه های واحد مسکونی اعلام می کنند در مورد کانکس های مسکونی و اجرای آن ها نیز متخصصین و کادر فنی دخیل در تولید کانکس بر اساس یک سری از عوامل می توانند یک برآیندی را از هزینه های ساخت پیش بینی و ارائه کنند.
همان طور که گفتیم همانند هر سازه دیگری، قیمت کانکس مسکونی وابسته به عوامل متعددی است. در ادامه با یک سری از عواملی که در تعیین قیمت نهایی یک کانکس مسکونی اثر بخش است، اشاره می کنیم:

قیمت کانکس مسکونی

قیمت کانکس مسکونی

عوامل تاثیرگذار بر قیمت کانکس مسکونی
 جنس و کیفیت مواد به کار رفته در ساخت کانکس مسکونی
 متراژ و مساحت سازه کانکس ویلایی و فضای در نظر گرفته برای نصب و اجرای کانکس مسکونی
 نوع طراحی و نقشه در نظر گرفته شده برای کانکس
 موقعیتی که برای ساخت و نصب کانکس مسکونی تعیین شده است و ویژگی های این موقعیت
 چگونگی طراحی و اجرای سازه پیش ساخته
 هزینه انتقال کانکس از کارگاه تا محل نصب(در صورتی که کانکس در محل نصب طراحی و اجرا نشود)
 امکانات در نظر گرفته شده برای کانکس مسکونی
در مورد قیمت کانکس مسکونی این نکته را هم به یاد داشته باشید که سازه های با قیمت های بسیار ارزان به احتمال زیاد از کیفیت و استاندارد لازم برای سک سکونت امن و راحت بر خوردار نیستند. از این رو حتما قبل از خرید کانکس، از یک متخصص بخواهید در این زمینه به شما مشاوره های تخصصی بدهد.
مواردی که در بالا ذکر شده در نهایت بر قیمت کانکس مسکونی اثرگذار است پس اگر می خواهید از قیمت سازه سفارشی خود شوکه نشوید، حتما قبل از سفارش گذاری، تمام موارد را با سازندگان و کادر فنی شرکت سازنده کانکس در جریان بگذارید و در مورد هر مورد با جزئیات دقیق در مورد هزینه ها به توافق برسید.

کانکس مسکونی یا ویلایی، مسئله این است
بسیاری از افراد به دلیل عدم آشنایی دقیق با ساخت و ساز کانکس و سازه های پیش ساخته این ذهنیت را دارند که کانکس ویلایی همان کانکس مسکونی است؛ اما این چنین نیست. اگر در مورد قیمت کانکس مسکونی و ویلایی از شرکت های سازنده استعلام بگیرید متوجه می شوید که بین قیمت کانکس مسکونی و ویلایی تفاوت قابل توجهی وجود دارد. سوالی که پیش می آید این است که علت این تفاوت قیمت در چیست؟ یکی از دلایل عمده این تفاوت قیمت، تفاوت این دو سازه سکونتگاهی در نوع استفاده و کاربری هر یک از این کانکس ها است؛ به طوری که کانکس مسکونی اغلب در فضاهای داخلی شهرها و سکونتگاه مکان یابی می شود ولی کانکس ویلایی در فضاهای حاشیه ای شهر و در مراتع و تفرجگاه های بیرون شهر، مورد استفاده قرار می گیرد که همین عامل، تفاوت در متریال و طراحی این دو نوع سازه را ایجاد می کند که در نهایت بر قیمت نهایی این دو گونه کانکس اثر گذار خواهد بود.
همانطور که در سطرهای پیشین اشاره کردیم ابعاد کانکس، کیفیت و نوع مصالح به کار رفته در کانکس ، تجهیزات و امکانات اضافه شده به سازه کانکس، طراحی و معماری آن و کیفیت مصالح که برای ساخت کانکس مورد استفاده قرار می‌گیرند از اساسی ترین عوامل موثر بر قیمت انواع کانکس‌ها به شمار می‌رود. از آنجایی که قیمت هر متر کانکس یکی از مهم ترین عوامل برای خرید و انتخاب کانکس مسکونی است، استعلام قیمت کانکس مسکونی یکی از اولین اقداماتی است که پیش از سفارش کانکس باید انجام بگیرد. یکی از خدماتی که شرکت کانکس سازی اسکابن، سازنده برتر انواع کانکس‌های مسکونی، در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد برآورد هزینه ساخت کانکس مسکونی بر اساس درخواست و نیازهای مشتریان گرامی است. برای آگاهی از قیمت کانکس مسکونی می‌توانید به وب سایت شرکت کانکس سازی اسکابن مراجعه کنید و یا با واحد فروش این شرکت تماس بگیرید.