تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

خرید کانکس

تاریخ انتشار : 2021/08/16

خرید کانکس اسکابن؛ یک روز خرید؛ یک عمر آسایش و راحتی
پیش از پرداختن به بحث خرید کانکس اسکابن، در ابتدا مختصری درباره صنعت کانکس سازی توضیحاتی ارائه می دهیم: کانکس ها، سازه های پیش ساخته ای هستند که قابلیت حمل و نقل و جابجایی دارند و با هدف سکونت یا به انجام رساندن فعالیت های مختلف صنعتی،عمرانی، سکونتگاهی، در موقعیت ها و شرایط مختلف آب و هوایی و جغرافیایی به کار گرفته می شوند. این سازه های پیش ساخته قابل حمل، کاربردهای مختلفی از جمله سکونتگاهی، اداری، پارکینگ، فروشگاهی، نگهبانی، و… دارن موارد استفاده این سازه ها هر روز در حال افزایش است و کانکس ها در طرح ها و اندازه های مختلف و متنوع توسط شرکت های متخصص در زمینه کانکس سازی طراحی و ساخته می شوند.
شرکت کانکس سازی اسکابن با ۳۰ سال پیشینه درخشان و قابل اتکا، در زمینه مشاوره، طراحی و ساخت انواع کانکس های با کیفیت بالا و منطبق با جدیدترین استانداردهای روز دنیا، با آرمان ساخت و فروش مستقیم و منصفانه انواع کانکس، قدم در راه تولید و خودکفایی میهن عزیزمان ایران گذاشته است. این مجموعه معظم صنعتی-تولید از بدو شروع به فعالیت خود، علاوه بر توجه جدی به بحث کیفیت و تنوع در محصولات تولیدی خود، همیشه سعی نموده که تولیداتی با دوام و ماندگار، زیبا و جذاب، ایمن در برابر حوادث و بلایای طبیعی و با قابلیت حمل و نقل آسان، خدمت مشتریان گران قدر خود عرضه کند.
یکی از مهم ترین نکاتی که خریداران در انتخاب کانکس به آن توجه زیادی مبذول می دارند؛ رعایت اصول طراحی سازه و دقت بسیار بالا در اجرای طرح ها و نقشه های ساخت کانکس است. شرکت کانکس سازی اسکابن با کادر فنی و تخصصی مجرب و زبده در زمینه طراحی و نقشه کشی انواع سازه های پیش ساخته و بهره بردن از کارگاه مدرن و پیشرفته ای که برای طراحی کانکس در اختیار دارد، تمام تلاش خود را به کار بسته است تا همه استانداردهای روز سازه های پیش ساخته را به دقت مراعات نموده و در کمترین زمان ممکن اقدام به طراحی و ساخت کانکس های با کیفیت بالا برای عرضه به مشتریان عزیز خود بکند.
شرکت کانکس سازی اسکابن با برخورداری از کادر فروش متخصص در دفتر مرکزی شرکت، که آموزش های لازم را در زمینه خرید و فروش انواع کانکس های تولیدی این شرکت به خوبی دیده اند، جهت رفاه حال مشتریان عزیز این مجموعه، قبل از فروش هر کدام از محصولات تولیدی این شرکت، راهنمایی ها و مشاورهای تخصصی کافی را در زمینه خرید کانکس و فروش کانکس، در اختیار مشتریان گران¬قدر کانکس سازی اسکابن قرار می دهند تا خریداران از این مجموعه تولیدی، با آگاهی کامل و فراغ بال اقدام به انتخاب و خرید کانکس دلخواه و مورد نیاز خود از این مجموعه نمایند.

شما خریداران محترم، این امکان را خواهید داشت که ریز قیمت ها و جزئیات مربوط به هر کدام از محصولات تولیدی شرکت را، از واحد فروش شرکت کانکس سازی اسکابن، دریافت کرده و بعد از بررسی و مقایسه آن و با توجه به نیاز خود، اقدام به انتخاب و خرید هر یک از کانکس های تولیدی شرکت اسکابن نمایید.
شما مشتریان و متقاضیان خرید کانکس از شرکت اسکابن، می توانید پیشنهادات، نظرات و هرگونه شکایتی که از کادر فروش شرکت اسکابن، در هر مرحله؛ از مشاوره های تخصصی تا زمان تحویل کانکس و حتی پس از آن، دارید را با مدیریت مجموعه در میان بگذارید و مدیریت این مجموعه، متعهد است با کمال دقت و رعایت انصاف، به شکایت شما عزیزان رسیدگی خواهد کرد و نتایج آن را به سمع و نظرتان برساند.

خرید کانکس

خرید کانکس

موارد استفاده از سازه های پیش ساخته تولیدی شرکت کانکس اسکابن
کانکس های اسکابن با کیفیت عالی و قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی بیشتر برای استفاده شرکت های عمرانی و ساختمانی، پیمانکاران و مجریان طرح های عمرانی، پیمانکاران فعال در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، سازمان ها و نهادهای دولتی، جنگلبانی ها و محیط بانی ها، نیروهای نظامی و انتظامی و نهادهای امنیتی-نظامی مثل سپاه و ارتش، کارگاه های فنی و تولیدی، سازمان های حمل و نقل جاده ای و راهداری ها، ستاد مدیریت بحران و مقابله با حوادث غیر مترقبه، دانشگاه ها و موسسات آموزشی، مراکز صلیب و سرخ و هلال احمر، پروژه های عظیم سد سازی و نیروگاه سازی، وزارت خانه ها، شرکت های برق و مخابرات و آب و فاضلاب، و بسیاری دیگر از نهادهای عمومی ، دولتی و خصوصی کشور می باشد.
برای شرکت کانکس اسکابن فروش محصولات، پایان راه نیست، بلکه شروع یک تعهد همه جانبه است. در تمام مراحل خرید کانکس، شرکت کانکس سازی اسکابن همراه شما است و کادر مدیریتی و فنی این شرکت خود را ملزم می داند که در همه این مراحل کنار شما باشند؛ حتی پس از خرید کانکس از شرکت اسکابن، کادر فروش شرکت راهنمایی و مشاوره های لازم را در زمینه نگهداری و چگونگی استفاده هر چه بهتر از محصولات خریداری شده را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار خواهد داد. خدمات پس از فروش این شرکت در حوزه مشاوره و تعمیرات همیشه مایه دلگرمی مشتریان شرکت بوده و خواهد بود.
شما مشتریان و خریداران گرامی در هر حوزه ای و در هر زمینه ای مربوط به انتخاب و خرید کانکس یا مشاوره های تخصصی پیش از خرید؛ یا خدمات پس از فروش شرکت اسکابن، اگر سوال یا ابهامی داشتید در هر زمان و هر مکان، می توانید یا به صورت حضور مستقیم در محل شرکت یا از طریق وب¬سایت و یا دیگر راههای ارتباطی با شرکت اسکابن تماس بگیرید. کادر اجرایی و فنی شرکت ملزم به پاسخگویی صحیح و دقیق به شما عزیزان خواهد بود.
شرکت کانکس سازی اسکابن یکی از شرکت های برتر و پیشگام در ساخت انواع سازه های پیش ساخته در ایران مفتخر است که در عمر ۳۰ ساله خود، تمام تلاش خود را در جهت ارائه خدمات فنی عالی و درجه یک در زمینه کانکس کانکس سازی، به مشتریان خود به کار بسته است و رضایت شما مشتریان عزیز، اولویت اول و سرلوحه تمام فعالیت های شرکت در تمام این سال ها بوده و خواهد بود.
برای انتخاب و خریدکانکس در مدل های متنوع و با کیفیت برتر با بخش فروش شرکت اسکابن در ارتباط باشید.