تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

قیمت کانکس ویلایی

تاریخ انتشار : 2021/07/26

قیمت کانکس ویلایی اسکابن؛ ارزان تر از همه جا
امروزه با مشخص شدن مزایای کانکس ویلایی، استفاده از فضاهای پیش ساخته و خرید کانکس ویلایی به جای سازه های پر خرج و بزرگ سنتی مورد توجه قرار گرفته است. علت این مسئله را باید در مزایا و امکانات بسیار عالی این سازه ها در مقایسه با سازه های سنتی قلمداد کرد. این امکانات و قابلیت ها بسیار ممتاز، بسیاری از افراد را مجاب کرده به جای هزینه گزاف واحدهای ویلایی به سمت کانکس ویلایی متمایل گردند. در مورد ارزش اقتصادی باید گفت قیمت کانکس ویلایی نسبت به سازه های سنتی مقرون به صرفه تر و ارزان تر است.
بدون شک کانکس های ویلایی بهترین انتخاب برای یک سازه مسکونی با قابلیت های کامل است. این سازه های زیبا قابلیت پیاده سازی با هر طرح و نقشه ای را دارا می باشند و هیچ محدودیتی از این نظر برای این سازه ها وجود ندارد
از مزایای مهم انتخاب و خرید کانکس ویلایی می توان به موارد زیر اشاره کرد: قیمت بسیار به صرفه و اقتصادی کانکس ویلایی نسبت به سازه های مسکونی سنتی، قابلیت حمل و نقل و جابجایی سازه پیش ساخته،مقاومت عالی در برابر بلایای طبیعی مثل سیل و زلزله، سهولت و سرعت بالای ساخت، جذابیت و تنوع فراوان طراحی این سازه ها.
حال که بازار خرید و فروش کانکس های ویلایی پر رونق است یکی از موضوعاتی که اهمیت پیدا می کند قیمت کانکس ویلایی است. اگر چه قیمت کانکس ویلایی برای کسانی که در پی داشتن یک ویلایی زیبا و با امکانات می باشد بسیار مقرون به صرفه است و این امکان را دارند که با هزینه ای بسیار کمتر، امکانات و قابلیت های بیشتری را در دسترس داشته باشند. اما باز هم همیشه این امکان وجود دارد که شما کانکسی خریداری کنید که احساس کنید قیمت آن هیچ تناسبی با امکانات و قابلیت های کانکس ندارد در نتیجه به شما توصیه می کنیم در هنگام خرید و تهیه کانکس ویلایی حتما از نظرات کارشناسان و مشاوران تخصصی این حوزه بهره مند شوید و مواردی را که در ادامه این نوشتار ذکر می کنیم به خاطر بسپارید.

قیمت کانکس ویلایی وابسته به چه عواملی است؟
قیمت کانکس ویلایی به عوامل متفاوتی بستگی دارد از جمله این عوام می توان به متراژ و ابعاد سازه، امکانات استفاده شده در کانکس و عواملی دیگر اشاره کرد. با توجه به موقعیت به کارگیری کانکس و شرایط محیطی محل نصب کانکس های ویلایی این سازه ها از محصولات متنوعی ساخته می شوند از این موارد می توان به محصولاتی چون پانل، فایبر سمنت ، چوب و…اشاره کرد که ارتباط محکمی بین نوع محصول به کار رفته در کانکس و قیمت تمام شده آن وجود دارد.
عوامل تاثیر گذار بر قیمت کانکس ویلایی
 جنس مواد استفاده شده در ساخت کانکس ویلایی
 متراژ و مساحت سازه کانکس ویلایی
 نوع طراحی و مهندسی معماری سازه کانکس
 مکان در نظر گرفته شده برای ساخت و نصب کانکس ویلایی
 چگونگی ساخت و نصب سازه کانکس
 هزینه انتقال کانکس از کارگاه تا محل نصب
هر یک از مواردی که در بالا مطرح شد باعث کاهش یا افزایش هزینه تمام شده یک کانکس ویلایی می شود پس حتما باید تمام موارد گفته شده در بالا قبل از سفارش سازه، تعیین تکلیف شود و این موارد به توافق طرفین برسد.

قیمت کانکس ویلایی

قیمت کانکس ویلایی

نحوه محاسبه قیمت کانکس ویلایی
به طور دقیق و مشخص نمی توان قیمت کانکس ویلایی را مورد محاسبه قرار داد. به دلیل تغییراتی که در حین ساخت و با توجه به سفارش مشتری روی می دهد امکان تعیین یک قیمت ثابت برای یک سازه پیش ساخته ویلایی وجود ندارد. ایجاد هر تغییر در نوع مصالح یا امکانات به کار رفته در کانکس ویلایی قیمت این سازه ها را با تغییر مواجه می کند.
کانکس ویلایی دارای امکانت متنوعی است که از آن جمله می توان به: اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حمام، وسایل آشپزخانه مثل اجاق گاز و ظرفشویی و یخچال،… لوله کشی آب و فاضلاب، وسایل گرمایشی و سرمایشی، تلویزیون …اشاره کرد
برای آگاهی از قیمت کانکس ویلایی باید با شرکت های ساخت کانکس ارتباط برقرار کنید و با بازدید حضوری یا تماس از مشخصات و چگونگی ساخت کانکس و مواد استفاده شده در تولید کانکس و قیمت تمام شده این سازه ها مطلع شوید.
همان طور که پیشتر گفته شد، ابعاد و اندازه یکی از مهمترین عوامل دخیل در قیمت پایانی یک کانکس ویلایی است. به نوعی هرچقدر ابعاد کانکس بزرگتر باشد به طور معمول قیمت کانکس نیز افزایش پیدا می کند شرایط و نحوه ساخت و نصب کانکس از دیگر موارد مهم در تعیین قیمت کانکس ویلایی است در برخی موارد کانکس به صورت سازه ه هایی جدا از هم در کارگاه ساخته می شود و پس از انتقال به محل نصب، در کنار هم قرار داده می شوند.
در برخی موارد نیز به دلیل تنگناهای موجود بر سر راه انتقال کانکس به محل نصب، شرکت های سازنده کانکس قطعات و اتصالات مورد نیاز برای ساخت کانکس را به مکان و سایت نصب کانکس منتقل کرده و کار اجرای کانکس را در همان محل به انجام می رسانند. همه این مواردی که ذکر شد تاثیر مستقیمی بر قیمت نهایی کانکس ویلایی دارد.
قبل از خرید کانکس ویلایی باید نوع استفاده آن و نکاتی را که در نظر دارید در ساخت کانکس لحاظ شود، به دقت مشخص کنید برای اینکه یک کانکس ویلایی خوب و با تجهیزات دلخواه و قیمت مناسب داشته باشید و از انتخاب و خرید خود اطمینان لازم را داشته باشید بهتر است برای خرید کانکس ویلایی با شرکت کانکس سازی اسکابن ارتباط برقرار کنید و تماس بگیرید و با بهره گیری کامل از کادر فنی مجرب و مشاوران زبده این مجموعه معتبر و خوشنام سفارش ساخت کانکس ویلایی خود را ثبت کنید و بعد از طی مراحل سفارش گیری طراحی و نصب اجرای کانکس ویلایی، از داشتن یک کانکس ویلایی جذاب و با تجهیزات کامل و قیمت مقرون به صرفه لذت ببرید.
تمام تولیدات و محصولات شرکت کانکس سازی اسکابن با بهترین کیفیت و مرغوب ترین مواد طراحی، ساخته و اجرا می شوند. در ضمن قیمت کانکس ویلایی ساخت این شرکت در مقایسه با سایر شرکت ها بسیار اقتصادی و به صرفه است، و این شرکت رضایت خاطر مشتریان عزیز خود را سرلوحه کار و برنامه های خود قرار داده است.