تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

کانکس کارگاهی

تاریخ انتشار : 2015/10/15
کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی اسکابن

کانکس کارگاهی شرکت اسکابن جهت استفاده کارفرمایان و پیمانکاران محترم، در انواع گوگاگون کانکس کارگری، کانکس دفتر فنی مهندسی، کانکس سرپرست کارگاه، در کارگاه کانکس سازی اسکابن تولید و عرضه می گردد.
کانکس کارگاهی اسکابن، معمولا در کارگاهها ی راهسازی، ساختمانی و پروژه های عمرانی بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.

کانکس اسکابن، با بیش از ربع قرن سابقه مفید یکی از بزرگترین سازندگان کانکس کارگاهی و انواع کانکس در کارگاه کانکس سازی خود میباشد. شرکت کانکس اسکابن همواره کوشیده است تا با ساخت و تولید کانکس با کیفیت بالا و متریال درجه یک رضایت مشتریان محترم را جلب نماید.
کانکس کارگاهی یکی از انواع متنوع کانکس در صنعت کانکس سازی میباشد.
کانکس کارگاهی، در ابعاد استاندارد کانکس کارگاهی ۴ متری، کانکس کارگاهی ۶ متری، کانکس کارگاهی ۸ متری، کانکس کارگاهی ۱۰ متری، کانکس کارگاهی ۱۲ متری، کانکس  سرویس بهداشتی کارگاهی، کانکس نگهبانی کارگاهی، کانکس کارگاهی چرخدار و انواع کانکس کارگاهی دیگر، در کارگاه شرکت کانکس اسکابن اماده تحویل میباشد.

مشخصات فنی عمومی انواع کانکسهای کارگاهی تولیدی کانکس اسکابن:

استراکچر دیواره ها ، کف و سقف کانکس کارگاهی بصورت یکپارچه از پروفیل های ERW فولادی سنگین ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ بصورت شبکه ای .
تعبیه ی هوک های قوی به همراه استیفرهای تقویت شده روی ستون های اصلی از میلگرد نمره ۲۲ جهت بارگیری و جابجایی کانکس.
شاسی کشی مقاوم بصورت موازی با پل های عرضی از تیرآهن IPE استاندارد در سایزهای ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، متناسب با ابعاد کانکس کارگاهی.
کلیه ی اتصالات استراکچر کانکس کارگاهی از نوع جوش ممتد در نقاط مختلف با الکترودآما نوع حرفه ای همراه با اجرای کوتینگ زینکرومات به ضخامت ۴۰ میکرون .
قیر پاشی کامل زیر کانکس در دو مرحله جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت و حشرات موذی .
پوشش نمای خارجی دیوارها از ورق گالوانیزه سخت فرم دار با رنگ کوره ای الکترو استاتیک به ضخامت ۰/۵ میلی متر و نمای سقف از ورق گالوانیزه ساده به ضخامت ۰/۵ میلیمتر همراه با ایزوگام مربوطه.
عایق دیواره و سقف کانکس کارگاهی، از شیت های پلی استایرن فشرده مقاوم در برابر گرما،سرما و صدا به ضخامت ۴۰ میلی لیتر.
نصب ورق های بدنه و سقف بوسیله ی پرچ های آلومینیومی – فولادی سر پهن با فواصل بسیار کم.
تسمه کوبی در نقاط over lab ورقها با نبشی و تسمه های آلومینیومی .
اجرای کف داخلی کانکس از تخته های استاندارد MDF یا تخته های فابریک Corindo با ضخامت ۱۲ یا ۱۶ میلی متر مقاوم در برابر لرزش،صدا.
اجرای کفپوش منقوش ضد آب لینو لئوم طرح LG که روی تخته کف تثبیت می گردد.
پوشش سطوح داخلی دیوارها و سقف از تایل های PVC روکشدار ضد اشتعال یا شیت های MDF بنا به درخواست خریدار.
درب و پنجره های تلفیقی از پروفیل های آلومینیوم رنگی الکترو استاتیک آنودایز شده مشبک با مرغوبترین یراق آلات و شیشه های رنگی و رفلکس یا ساده به همراه توری بیرونی جهت جلوگیری از ورود حشرات و فاقد درز جهت ورود گرد و غبار ، آب بندی شده با چسب سیلیکونی.
نصب پرده های لوردراپه.
نصب کپسول آتش نشانی.
نصب جعبه ی کمک های اولیه .
تعبیه ی فریم فلزی کولر قابل استفاده جهت کولرهای آبی و گازی پنجره ای.
اجرای وایرینگ با استفاده از سیم ها و کابلهای استاندارد با سایزهای متناسب با آمپراژ مصرفی داخل داکت های PVC .
نصب چراغ های روشنائی داخلی فلورسنت زوجی مشبک و روشنائی خارجی توسط چراغ حفاظ دار لگراند.
نصب کلید و پریز های برق از نوع درجه یک ایرانی به همراه فیوز مینیاتوری حرارتی نوع صادراتی و ورودی برق توسط کانکتور ۳۲ آمپر سوکتی در بدنه ی بیرونی کانکس.
اجرای آبدارخانه اوپن یا بسته همراه با کابینت های MDF یا کابینت های فلزی با پوشش رنگ طرح MDF به صورت دیواری و زمینی به همراه سینک و آبچکان تمام استیل در صورت لزوم اجاق گاز بنا به درخواست خریدار محترم
اجرای سرویس بهداشتی کامل حمام و توالت ایرانی و فرنگی با مرغوبترین چینی آلات به همراه وان زیر دوشی و سرویس آینه و ضمائم مربوطه و در صورت لزوم آبگرمکن، فلاش تانک و تهویه ی برقی بنا به در خواست خریدار محترم.
اجرای کف کانکس سرویس های بهداشتی کارگاهی، توسط فایبر گلاس یکپارچه یا ورق های آلومینیومی آجدار به ضخامت حداقل ۷/۰ میلی متر و یا ۲ میلی متر مطابق درخواست خریدار محترم.
اجرای تاسیسات آب سرد و گرم از لوله و اتصالات پلی اتیلن مرغوب بصورت رو کار و نصب شیرآلات سرویس های بهداشتی و آبدارخانه از نوع مرغوب اصل و طرح شیبه یا قهرمان بنا به درخواست خریدار محترم.
اجرای رنگ آمیزی بدنه ی خارجی کانکس با رنگ روغنی صنعتی سریع خشک.