تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

اجاره انبار | اجاره انباری | اجاره کانتینر

تاریخ انتشار : 2020/03/25

اجاره انبار

آیا با اجاره انبار آشنایی داربد؟

آیا میدانید شما عزیزان میتوانید با اجاره انبار لوازم شخصی و یا لوازم اداری خود را با اجاره مناسب به مدت هر زمان که نیاز دارید نگهداری نمائید؟

در زندگی روزمره امروزی گاهی شرایطی پیش می آید که مجبور میشویم لوازم اضافه خود را دپو نموده و ماهها و یا سالها نگهداری نماییم که این دپو نمودن اجناس مستلزم داشتن یک انبار و جای مطمئن مانند کانتینر میباشد. البته از کانکس نیز میتوان بعنوان انبار استفاده نمود ولی بدلیل مقاومت بیشتر و امنیت بسیار بالا ترجیح داده مشود از کانتینر جهت اجاره انبار استفاده شود.

شرکت تولیدی کانکس اسکابن تولید کننده انواع کانکس و همچنین کانتینر با بیش از ربع قرن تجربه جهت آسایش شما عزیزان و برای اینکه بتواند خدمات مناسبی به شما ارائه نماید کانتینرهایی را جهت اجاره انباری به شما عزیزان فراهم نموده است.

انبار کردن کالا و اجناس در کانتینر طرح و شیوه ای نو است که از گذشته در بین صاحبان مشاغلی که به نوعی کالا و محصولاتی برای انبار کردن دارند و همچنین مردم عادی جا افتاده است.

طرح اجاره انبار یا همان اجاره انباری مورد استقبال سایر افرادی که قصد انبار کردن وسایل دفاتر اداری و تجاری و یا وسایل منازل مسکونی و اسباب و اثاثیه  را به صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت در داخل کانتینر را دارند قرار گرفت.

اجاره انبار

اجاره انبار

شرکت کانکس اسکابن با دارا بودن کانتینر های ۲۰ فوت و ۴۰ فوت استاندارد و بسیار سالم این فرصت را برای هموطنان تهرانی و حتی هموطنان عزیز از استانهای دیگر پدید آورده که انبار کانتینری خود را به صورت اختصاصی اجاره کرده و هر آنچه را که نیاز دارند در آنجا نگه داری کنند.

مزایای اجاره انبار ( اجاره انباری ) و یا اجاره کانتینر از شرکت کانکس اسکابن :

۱ – اجاره انبار توسط شما بصوت کاملا شخصی بوده و متراژ توافقی از کانتینر مور نظر کاملا در اختیار شما خواهد بود.

۲ – اجاره انبار یا همان اجاره کانتینر از این شرکت به صورت قرارداد بوده تا خیال اجاره کننده راحت باشد.

۳- جهت امنیت وسایل مشتریان محترم این شرکت توسط دوربینهای مداربسته، نگهبان و سگهای نگهبان از کانتینرهای انباری محافظت مینماید.

۴ – از نظر هزینه اجاره ، اجاره انبار کانتینری از شرکت اسکابن بسیار مقرون بصرفه میباشد.

حواهشمند است جهت اجاره انبار کانتینری با واحد فروش و اجاره انبار این شرکت تماس حاصل نمائید تا به مسئول مربوطه ارجاع داده شده و اطلاعات لازم را کسب نمائید.

دیدگاه ها بسته شده اند.