تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

کانکس آماده

تاریخ انتشار : 2021/10/17

کانکس آماده اسکابن، زمان در دستان توست(سریع، دقیق و مقاوم)
کانکس آماده به سازه های پیش ساخته ای گفته می شود که تمام عملیات طراحی و اجرای آن انجام شده و آماده واگذاری به مشتریان و متقاضیان هستند همه شرکت های تولید کننده کانکس همیشه تعداد مشخصی سازه پیش ساخته در ابعاد و اندازه های استاندارد برای تحویل آنی به مشتریان دارند.
در برخی مواقع متقاضیان سازه های پیش ساخته زمان کافی برای طراحی و اجرای کانکس ندارند و درخواست تحویل فوری کانکس را از شرکت سازنده دارند، در این مواقع شرایط استفاده از کانکس آماده مناسب است. بسیاری از مشتریان به دلیل تنگناهای زمانی که در اجرای پروژه های عمرانی خود دارند، خرید و استفاده از کانکس آماده را ترجیح می دهند. به همین منظور شرکت کانکس اسکابن در راستای جلب رضایت این عده از مشتریان خود و برای کاهش زمان برای خرید و انتخاب کانکس آماده، در هر بازه زمانی اقدام به تولید تعداد مشخصی کانکس آماده در مدل های مختلف نموده است و این کانکس ها را به صورت فوری و در کمترین زمان ممکن به متقاضیان کانکس آماده اسکابن عرضه نموده است. نکته مهمی که در مورد این نوع سازه های پیش ساخته باید به خاطر بسپارید این است که این سازه ها در اندازه ها و ابعاد استاندارد ساخته می شوند و در ضمن با توجه به نوع استفاده و کاربری ان، امکانات و قابلیت های متفاوتی برای آن ها وجود دارد اما به دلیل آماده بودن سازه، قابلیت شخصی سازی امکانات در این سازه های پیش ساخته وجود ندارد.

 

انوع کانکس های آماده اسکابن
کانکس ویلایی آماده اسکابن
از جمله کانکس های آماده ای که می توانید به صورت آماده انتخاب و خرید کنید کانکس ویلایی آماده اسکابن است این سازه ها در اندازه ۲۱ متر تا ۴۲ متر طراحی و ساخته شده است و در صورت نیاز مشتری در اندازه های بزرگ تر نیز قابل تولید است. این نوع سازه های پیش ساخته کاربری مسکونی و سکونتگاهی دارند و تمام امکانات یک واحد سکونتگاهی مدرن را دارا می باشند از این سازه های پیش ساخته برای استفاده در باغ ها و مناطق تفرجگاهی به صورت گسترده استفاده می شود و در برخی مواقع برای سکونت و استقرار کارکنان واحدهای عمرانی و صنعتی نیز کاربرد دارد. نوع آماده این ساخت در ابعاد و اندازه های استاندارد ساخته می شود و در کمترین زمان ممکن به بهربرداری می رسد.
کانکس کارگاهی آماده اسکابن
همان طور که از اسم این سازه پیش ساخته آماده برمی آید برای بهره برداری در کارگاه های عمرانی و مجتمع کارگاهی کاربرد دارد این سازه نیز در ابعاد و اندازه های استاندارد طراحی و ساخته می شود و دارای امکانات مشخص و از پیش طراحی شده است و یکی از کانکس های آمده با استفاده بسیار بالا است.
این کانکس ها در سه سبک سنگین، متوسط و سبک طراحی و ساخته می شود. سازه سبک این کانکس به دلیل صرفه جویی در هزینه و راحتی انتقال به مکان پروژه های عمرانی مورد استفاده بیشتری دارد در ضمن برای استفاده های کوتاه مدت و موقت نیز نوع سبک این سازه ها به صرفه تر است. و در مورد پروژه های طولانی مدت، ترجیح به سازه هایی از نوع سنگین است.
کانکس فروشگاهی آماده اسکابن
از انواع دیگر سازه های پیش ساخته آماده کانکس آماده فروشگاهی است. در نوع فروشگاهی این سازه که به منظور استفاده در مشاغل بازرگانی و خرید و فروش اجناس، کالا و خدمات به کار برده می شود انواع متنوعی از این کاربری وجود دارد مثل کانکس آماده مطبوعاتی، کانکس آماده فست فود، کانکس آماده سوپرمارکت.
این نوع سازه ها به دلیل کاربری مشخص در ابعاد و اندازه های استاندارد تولید می شود و اختلاف این سازه های بیشتر در رنگ بندی و طراحی نمای بیرونی سازه است.
کانکس نگهبانی آماده اسکابن
این نوع سازه های پیش ساخته آماده که برای کاربری حراست و نگهبانی استفاده می شود در حالت عادی در اندازه های ۲*۲ ، ۲*۳ و ۲*۲٫۴ طراحی و ساخته می شود به دلیل بحث اشراف به محیط مورد نگهبانی در اکثر مواقع این کانکس ها در سه طرف سازه، دارای پنجره می باشند که در بحث کنترل و نگهبانی از محیط مورد نظر خللی به وجود نیاید. این سازه پیش ساخته نیز در ابعاد مشخص و معین آماده عرضه به متقاضیان گرامی است.
کانکس مسکونی آماده اسکابن
در زمینه کاربری مسکونی نیز، کانکس آماده مسکونی نیز طراحی و تولید می شود. این سازه ها در متراژهای متنوع و امکانات و تجهیزات مختلف طراحی و تولید می شوند و بعد از خرید می توانید به سرعت به محل مورد نظر انتقال داده و از آن استفاده کنید. در این کاربری برای رفاه حال ساکنین تمام امکانات زیست انسان به خوبی در نظر گرفته شده است
امتیازات کانکس آماده اسکابن
یکی از امتیازات کانکس آماده اسکابن در مواقع رویدادها و بلایای طبیعی است. با بهره بردن از این سازه های پیش ساخته آماده در کمترین زمان ممکن می تواند به آسیب دیدگان از بلایای طبیعی امداد رسانی کنید و در حداقل زمان ممکن نسبت به اسکان آسیب دیدگان از این بلایا، اقدام کنید.
با توجه به این که کشور ایران نیز از کشورهای مستعد برای انواع بلایای طبیعی مثل زمین لرزه و سیل می باشد آماده بودن مقادیر زیادی کانکس و سازه پیش ساخته یک الزام اساسی برای سازمان های کمک رسان می باشد. شرکت کانکس اسکابن نظر به این اضطرار ملی، اقدام به تولید مقادیر متنابهی کانکس آماده برای عرضه به سازمان و مراکز خدمات رسان دولتی و خصوصی کرده است تا نیاز کشور را در این زمینه به خوبی پوشش دهد.
امتیازات دیگر کانکس های آماده اسکابن
قابلیت حمل و نقل و انتقال سریع: یکی از گزینه هایی که در مورد سازه های پیش ساخته در درجه اول اهمیت قرار دارد، قابلیت حمل و انتقال این سازه های به محل های بهره برداری است. معمولا کارفرماها برای استفاده از این سازه ها فرصت اندکی در اختیار دارند و زمان برای آن ها یک نکته مهم در انتخاب این نوع سازه هاست.
نصب و اجرای سریع: یکی از نکات جذاب در استفاده از این سازه های پیش ساخته آماده، سرعت بسیار بالای این سازه ها به منظور نصب و اجرای سازه است. یکی از دلایل اهمیت این کانکس های آماده، قابلیت بهره برداری سریع آنان است.
مقاومت بسیار عالی در برابر بلایای طبیعی: این نوع سازه ها با توجه به طراحی و اجرای آن ها و استفاده از متریال های با کیفیت دارای مقاومت بسیار عالی در برابر بلایای طبیعی از جمله زلزله و سیل می باشند.
صرفه اقتصادی مطلوب: یکی از امتیازات کانکس آماده در برابر سازه های سنتی قابلیت رقابتی این سازه ها از نظر هزینه است. این کانکس ها به هزینه ای بسیار پایین تر از ساخت و سازهای سنتی به دست مصرف کننده می رسد.