تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

کانکس نانوایی

تاریخ انتشار : 2022/02/02

کانکس نانوایی نوعی کانتینر سیار بوده که استفاده از آن در مکان‌هایی که عموم مردم دسترسی به تهیه نان‌های مختلف صنعتی و سنتی ندارند، بسیار رایج است. این کانکس جهت پخت، تهیه و عرضه نان طراحی شده و بسیاری از افراد می‌توانند بدین طریق در مناطق روستایی یا شهری کسب درآمد نمایند. متاسفانه اکثر افراد به دلایل مختلف در مناطق محروم یا روستایی کشور محدودیت دسترسی به نان دارند و به همین خاطر است که کانکس‌های فروشگاهی با برخورداری از امکانات و تجهیزات خاص طراحی شده‌اند تا تهیه مواد غذایی برای افراد آسان‌تر شود. استفاده از کانکس نانوایی در مناطق شهری هم بسیار کاربرد دارد و به دلیل قرار گرفتن در دید عموم بوده که امکان تهیه نان برای همگان به راحتی فراهم شده است.

آشنایی با تجهیزات و امکانات جانبی تعبیه شده در کانکس نانوایی اسکابن
کانکس‌های نانوایی چند نوع هستند؟
کانکس‌ نانوایی از لحاظ طراحی و تجهیزات به کار رفته در ساخت آن، شامل مدل‌های مختلفی بوده که در ادامه مقاله به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:
۱٫ کانتینر نانوایی سیار مربوط به عرضه و پخش نان:
این مدل کانتینر شامل بخش عرضه نان بوده که مشتری می‌تواند از پشت ویترین‌های شیشه‌ای، نان مورد نظر خود را انتخاب نماید و با مراجعه به قسمت فروش، مبلغ آن را بپردازد. البته در این مدل کانتینر، تنوع نان‌ جهت پخش به مشتری بسیار زیاد بوده و حتی افرادی که تمایل به تهیه نان فانتزی یا نان‌های رژیمی و سنتی دارند می‌توانند در ویترین‌های فروشگاهی کانتینر، نان مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.
۲٫ کانتینر نانوایی سیار مربوط به پخت و فروش نان:
این مدل کانکس‌ها شامل دو قسمت پخت و فروش نان بوده و طراحی آنها به نحوی است که بیشتر فضا به محلی جهت پخت نان اختصاص داده شده است. مشتری پس از انتخاب نان مورد نظر خود با مراجعه به قسمت فروش کانتینر می‌تواند مبلغ مشخصی را جهت خرید آن بپردازد. در این مدل کانکس نانوایی، تجهیزات و امکانات خاصی جهت پخت نان در نظر گرفته شده است.

کانکس نانوایی

کانکس نانوایی

 

آشنایی با تجهیزات و امکانات جانبی تعبیه شده در کانکس نانوایی سیار:
متریال درجه یک در ساخت کانکس‌های نانوایی سیار به کار رفته که طول عمر آنها را در برابر هرگونه آسیب و ضربه، افزایش می‌دهد. بسیاری از فاکتورها در قیمت تمام شده کانتینر های فروشگاهی تاثیرگذار هستند که از مهمترین این عوامل می‌توان به تجهیزات و امکانات تعبیه شده در ساخت آنها اشاره کرد.
• برخورداری از تجهیزات لازم نظیر: یخچال، آبگرمکن برقی، تلویزیون، تخت‌خواب، کولر، حمام و دستشویی و… جهت اسکان و استقرار کارکنان
• برخورداری از تانکر آب استیل جهت مقاومت در برابر سرما، گرما و ضربه، پمپ انتقال گازوئیل و آب، جعبه کمک‌های اولیه و کپسول آتش نشانی
کانکس نانوایی به دلیل ابعاد بزرگی که داشته در مقایسه با سایر کانکس‌ها از قیمت بیشتری برخوردار است. البته مواردی نظیر: خمیرگیر، چانه گیر، فر نان‌پزی، نوع بدنه به کار رفته در ساخت کانکس، سیار بودن یا ثابت بودن و همچنین مدل‌های مختلف آن در افزایش قیمت خرید این کالا، تاثیر زیادی دارند. حتی‌الامکان قبل از خرید کانتینر‌های نانوایی بهتر است در مورد کیفیت محصولات شرکت‌های سازنده در این زمینه، تحقیقات زیادی انجام دهید.

کانکس نانوایی اسکابن

کانکس نانوایی اسکابن

معرفی ویژگی‌های مهم کانکس‌ نانوایی
با ویژگی‌های مهم کانکس‌ نانوایی بیشتر آشنا شویم:
– در طراحی نمای کانتینر نانوایی اسکابن از مصالح درجه یک و باکیفیت ساختمانی نظیر: ساندویچ پانل استفاده شده که در برابر عوامل محیطی از دوام و مقاومت بسیار خوبی برخوردار است. به دلیل مستحکم بودن و همچنین وزن سبک ساندویچ پانل بوده که کیفیت تولیدی کانکس‌های نانوایی در مقایسه با سایر کانکس‌ها افزایش یافته است.
– موادی نظیر: پشم سنگ پانلی در عایق‌بندی کانکس‌های نانوایی به کار رفته که به دلیل ترکیبات موجود در آن، کاملا با محیط زیست سازگار است. از مهمترین مزایای استفاده از عایق پشم سنگ می‌توان به پایداری بسیار بالا در برابر آتش‌سوزی، مقاوم بودن در برابر حشرات و باکتری‌ها، وزن پایین و طول عمر بالای آن اشاره کرد.
– ضد زنگ بودن از جمله دیگر مزایای ساندویچ پانل بوده که این ویژگی، امکان شستشوی راحت‌تر آن را برای افراد فراهم کرده است.
– از آنجا که کانکس‌های نانوایی مکانی جهت پخت و عرضه نان بوده در مقایسه با کانکس‌های دیگر از مساحت و اندازه بزرگ‌تری هم برخوردار هستند.

کانتینر نانوایی

کانتینر نانوایی

دلایل استفاده از کانکس مخصوص تهیه و پخت نان:
معمولا کانکس‌ها به دلایل مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. از طرفی راه‌اندازی و نصب بسیار ساده آن باعث شده که بسیاری از افراد با خرج هزینه بسیار کم، تمایل به استفاده از کانتینرهای سیار نانوایی جهت کسب درآمد داشته باشند. خوشبختانه متریال و مصالحی که در ساخت کانکس‌های مخصوص تهیه و پخت نان به کار رفته است، بسیاری از افراد را بر آن داشته که با مقدار بودجه مشخص جهت تهیه آنها اقدام نمایند و دسترسی مردم به تهیه نان‌ را در مناطق مختلف شهری یا روستایی، بسیار آسان‌تر نمایند. از طرفی سیار بودن این کانکس‌ها باعث شده که امکان جابجایی آنها در مکان‌های مختلف راحت‌تر و سود بیشتری از فروش نان‌های مختلف سنتی و صنعتی عاید افراد شود.

لطفا برای کسب اطلاعات بشتر با واحد فروش کاکس اسکابن تماس و یا به وبسایت www.eskabon.ir مراجعه فرمائید.

دیدگاه ها بسته شده اند.