تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

کانکس های اهدایی خیران به موکبان در عراق

تاریخ انتشار : 2018/10/22

کانکس های اهدایی خیران برای موکب امامزاده زینب در عراق ارسال گردید.

بنا به گزارش گزارشگر کانکس اسکابن، این کانکسها ( کانکس اهدایی خیران به موکبان در عراق )که ارزش آنها بیش از یک میلیارد تومان میباشد به سمت مرز حرکت کرده و در محلهای از قبل تععین شده مسقر شدند.

به گزارش گزارشگر کانکس اسکابن ،  مدیر اجرایی امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان گفت: هر دستگاه کانکس مجهیز به ۱۲ ماشین لباس شویی برای شست وشوی لباس زائران است.
جناب حجت الاسلام محسن صادق زاده در گفتگو با صدا و سیمای اصفهان گفت: تعداد موکب های حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (ع) را در مسیر نجف اشرف به کربلا ۱۲ موکب بیان کرد و افزود: در این موکب ها از امروز تا اربعین حسینی به زائران حسینی خدماتی همچون پذیرایی ارئه می شود.

تولید و ارسال این کانکسها از قبل تدارک دیده شده بود تا هنگام فرارسیدن این احتماع بزرگ به مشکل برنخوریم.

در پی انتشار این خبر در جرائد و صفحات اینترنت باز تاب خوبی در بین مردم داشت و برخی اعتقاد داشتند کاش این نوع کانکس همه ساله تولید و در مسیر زائران قرار میگرفت.

یاد آور میشویم کانکس موکب میتواند بصورت سالنی، ثابت و یا چرخدار و با امکاناتی از قبیل سرویس بهداشتی، آبدارخانه، آشپزخانه تولید گرددو داخل کانکس موکب را میتوان بصورت مبله تولید نمود یعنی امکاناتی از قبیل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، تلویزیون، رادیو، یخچال، فریزر، اجاق گاز و غیره را داخل این نوع کانکس قرار داد.

کیفیت این نوع کانکس باید بسیار بالا بوده تا بتوان در جابجاییهای زیادی از آن استفاده نمود.

استراکچر این کانکسها معمولا از پروفیلهای سنگین بوده و شاسی آن از تیر آهن میباشد. معمولا نماهای بیرونی کانکس موکب از گالوانیزه رنگ کوره ای و نمای داخلی آنها از جنس پی وی سی میباشد.

تخته کف کانکس موکب معمولا از جنس ام دی اف بوده که روی آن روکش پشت نمد و یا روکش طرح ال جی میباشد.

شرکتهای زیادی قادر به تولید کانکس موکب میباشند که یکی از بزرگترین تولید کنندگان آن که بیش از ربع قرن تجربه در این زمینه دارد شرکت کانکس اسکابن میباشد.

به امید روزی که روزی تولید و ارسال این نوع کانکس که بسیار مورد نیاز بوده و از نظر معنوی هم قابل توجه است در کشور عزیزمان فراگیر شود.

دیدگاه ها بسته شده اند.