تلفن تماس : 30 50 00 66 - 021

کمکهای مردمی خرید کانکس برای زلزله کرمانشاه

تاریخ انتشار : 2018/10/11

هنگام وقوع زلزله تمام مردم در سراسر جهان و میهن عزیزمان برای یاری رسانی به مردم آسیب دیده بسیج شده و خود را آماده امداد رسانی مینمایند.

در کشور ما ایران نیز بدلیل احساسی بودن و داشتن ایمان قوی این کمکها بیشتر شده و مردم از سراسر کشور برای یاری رسانی چه مادی و معنوی و چه با زحمت هجوم می آورند و حتی بعضا کسانی را میبینیم که با دست خالی و با اندکی پس از انداز دوست دارند در این امر خداپسندانه شرکت نمایند.

به گزارش کارشناسان خبری کانکس اسکابن ، یکی از مهمترین کالاهای مورد نیاز خصوصا هنگام زلزله سر پناهی امن برای خانواده ها میباشد و در هنگام وقوع زلزله هیچ سرپناهی بهتر و امن تر از کانکس نمیتوان یافت.

از آنجاییکه قیمت کانکس نسبت به کالاهای دیگر جهت کمک رسانی تا حدی زیاد میباشد برای خرید کانکس و ارسال آن به مناطق زلزله زده نیاز به هزینه های زیادی میباشد، یا باید ارگانها و نهادها دست بکار شده و یا اشخاص ثروتمندی که همیشه بانی خیر هستند و البته در مواقعی هم میبینیم که کارمندان و کارگران محترم پاپیش گذاشته و با جکع آوری شول اقدام به خرید کانکس و ارسال آن مینمایند.

در همان ساعات اولیه مردم خوب و شریف ایران شروع به یاری رساندن به این مناطق شده و مواردی از جمله دارو، مواد غذایی، چراغ، پتو و غیره را جمع آوری نموده و به کرمانشاه ارسال نمودند.

تولید کانکس در شرکتهای بزرگ کانکس سازی از جمله کانکس اسکابن آغاز گردید و کارگران و کارفرمایان الحق که تمام تلاش خود را برای تولید کانکس و ارسال آن به مناظق زلزله زده مینمودند. البتعه در این بین سواستفاده هایی هم صورت گرفت که در این خبر مجال در مورد آن نیست.

تولید کانکس بشدت آغاز گردید و کانکسهای باکیفیت و بی کیفیت  با سرعت تمام تولید و ارسال میگردید. کانکسهای بی کیفیت همان کانسهایی بودند که حتی خیلیهایشان به مقصد هم نرسیدند ولی کانکسهای با کیفیتی که شرکتهایی همجون کانکس اسکابن تولید میکردن نه تنها صحیح و سلامت به مقصد رسیدند بلکه سالهای سال و تا استقرار کامل مردم شریف زلزله زده در خانه های خود دوام داشته و میتوانند براحتی در آن سکونت نموده و بعد از نیز در روستاها جهت انجام امور دیگر به بهره برداری برسند.

کمکهای مردمی خرید کانکس برای زلزله کرمانشاه در سطح بسیار وسیعی صورت گفت.

شرکت کانکس اسکابن از جمله شرکتهایی بود که تمام توان خود را برای تولید و ارسال کانکس با کیفیت به مناظق زلزله زده کرمانشاه بکار گرفت.

کانکس اسکابن از صمیم قلب برای تمامی آسیب دیدگان این زلزله عظیم آرزوی سلامتی داشته و آرزوی صبر برای کسانی دارد که عزیزان خود را در این حادثه عظیم از دست داده اند.

 

 

دیدگاه ها بسته شده اند.